Zamknij

Roksana Węgiel zaśpiewała na gali „Bestsellery Empiku”. Świetny występ 14-latki [WIDEO]

Redakcja
14.02.2019 14:45
Roksana Węgiel na gali Bestsellery Empiku. Fenomenalny występ [WIDEO]
fot. Youtube (empik)

Roksana Węgiel wystąpiła na gali „Bestsellery Empiku”, która odbyła się w środowy wieczór. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaprezentowała na żywo swój zwycięski eurowizyjny utwór „Anyone I Want To Be” i debiutancki singiel „Żyj”.

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Jej zwycięstwo na Eurowizji Junior 2018 sprawiło, że piosenka „Anyone I Want To Be” stała się wielkim hitem, który pokochali także słuchacze Radia ZET.

>> Roksana Węgiel jako 9-latka. Błyszczała talentem od najmłodszych lat! [WIDEO]

Roksana Węgiel: występ na gali Bestsellery Empiku 2019

W środę Roksana Węgiel wystąpiła na gali „Bestsellery Empiku”, gdzie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Zachwyciła publiczność i widzów swoim niezwykle silnym i bardzo dojrzałym wokalem. Zaśpiewała na żywo swój debiutancki singiel „Żyj” i utwór „Anyone I Want To Be”, który dał Polsce pierwsze zwycięstwo w historii Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nasz kraj będzie także gospodarzem Eurowizji Junior 2019.

Już w maju Roksana Węgiel wyda swoją debiutancką płytę „Roxie”. W tym samym miesiącu będzie także gościem specjalnym Eurowizji 2019 w Izraelu.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK