Zamknij

Roksana Węgiel w nowym singlu „Live It Up”. To duet z Kristianem Kostovem, gwiazdą Eurowizji

Piotr Krajewski
19.08.2019 12:50
Roksana Węgiel Live It Up nowy singiel z Kristianem Kostovem gwiazdą Eurowizji 2017
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Roksana Węgiel zaprezentowała nowy singiel „Live It Up”, który nagrała razem z Kristianem Kostovem, bułgarsko-rosyjskim piosenkarzem i zdobywcą 2. miejsca na Eurowizji 2017. Utwór powstał w ramach nowego projektu producenta Borisa Milanova — B-OK. Czy to początek zagranicznej kariery Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel i Kristian Kostov w nowej piosence „Live It Up”

Roksana Węgiel nagrała nową piosenkę „Live It Up”, w którym pojawia się również Kristian Kostov. Bułgarsko-rosyjski artysta zdobył dużą popularnością za sprawą Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, gdzie reprezentował Bułgarię z utworem „Beautiful Mess”. Zajął wtedy wysokie 2. miejsce i niemal wygrał całą imprezę.

Nowa piosenka Roksany Węgiel i Kristiana Kostova została wyprodukowana przez Borisa Milanova, autora kawałków, które w serwisach streamingowych mają liczbę streamów przekraczającą 75 milionów. Stworzył m.in. wspomniany już utwór „Beautiful Mess” i kompozycję „Chameleon” Micheli z Eurowizji 2019.

Wszystkie trudności, jakie rzuca nam los, są o wiele łatwiejsze do pokonania, gdy u naszego boku znajduje się właściwa osoba. Razem o wiele łatwiej przezwyciężyć to, co złe — czytamy w opisie singla „Live It Up”.

Czy to początek zagranicznej kariery Roksany Węgiel? Przypomnijmy, że w listopadzie zeszłego roku Polką zachwyciła się cała Europa. To właśnie wtedy młoda artystka wygrała Eurowizję Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK