Zamknij

"Nie z tej ziemi" Roksany Węgiel i Małe TGD to plagiat? Jest komentarz managementu Roxie

05.06.2020 09:48
Roksana Węgiel Małe TGD Nie z tej ziemi to plagiat Duy Lipy komentarz managementu Roxie
fot. Youtube

„Nie z tej ziemi” Małe TGD i Roksany Węgiel to plagiat? Tak twierdzą internauci, którzy dopatrzyli się podobieństwa piosenki do znanego przeboju „Physical” Duy Lipy. Głos w sprawie zabrała osoba z managementu Roxie.

Piosenka Nie z tej Ziemi Roksany Węgiel i Małe TGD to plagiat hit Physical Duy Lipy?

Roksana Węgiel i zespół Małe TGD wydali wspólny singiel „Nie z tej ziemi”. Utwór zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule.

Po kilku dniach od premiery pojawiły się głosy internautów, którzy twierdzą, że „Nie z tej ziemi” to plagiat piosenki „Physical”. Przebój Duy Lipy promuje jej najnowszy album „Future Nostalgia”. Zdaniem słuchaczy refreny utworów są bardzo podobne do siebie.

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel trafił do internetu. Nikt jej wtedy jeszcze nie znał [WIDEO]

„Powinna ta piosenka nazywać się Physical Vol.2”, „Słyszę tutaj Dua Lipę "LET'S GET PHYSICAL" i to baaaardzooo”, „Czyżby inspiracja Dua Lipa?”, Refren taki sam — piszą internauci.

Głos w tej sprawie zabrała osoba z managementu Roksany Węgiel. Komentarz pojawił się na stronie Onetu: „Roxie Węgiel nie chce komentować sytuacji, ponieważ nie jest autorką piosenki. Za słowa i muzykę utworu odpowiada Piotr Nazaruk”.

Nie z tej ziemi: polski serial animowany

„Nie z tej ziemi” to polski serial animowany, za który odpowiada Paweł Pewny - producent hitowego serialu dla dorosłych “Włatcy Móch”, właściciel Orange Studio Animacji. Dorobek Studia to między innymi wyprodukowanie ponad 600 odcinków seriali animowanych i 8 pełnometrażowych filmów kinowych, między innymi: „Król Maciuś Pierwszy”, „Pinokio”, „Garfield” czy „Scooby Doo”.

Bardzo chcieliśmy zaśpiewać kiedyś z Roksaną Węgiel, co udało się dzięki tej produkcji. Misją serialu „Nie z tej ziemi” jest przekazanie dzieciom wartości, które pozwolą im zmierzyć się z problemami dzisiejszego świata, a to bardzo pokrywa się z misją zespołu — mówi Małe TGD.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/onet.pl/PK