Roksana Węgiel i „Obiecuję”. Nowy singiel zwyciężczyni „The Voice Kids” [WIDEO]

22.08.2018 16:03

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Właśnie zaprezentowała swój kolejny singiel zatytułowany „Obiecuję”. Piosenka jest utrzymana w zaskakującym, tanecznym klimacie. W sieci pojawił się także oficjalny teledysk, który obejrzano już kilkaset tysięcy razy!

Roksana Węgiel fot. RoksanaWegielVEVO

Roksana Węgiel i nowy singiel Obiecuję

Roksana Węgiel prezentuje swój drugi singiel. Piosenka „Obiecuję”, stworzona m.in. we współpracy z Lanberry, jest utrzymana w tanecznym klimacie i niesie za sobą pozytywne przesłanie.

Opowiada o momentach zwątpienia, utraty sił i rezygnacji, które spotykają każdego z nas. Właśnie w takich chwilach najważniejsi są prawdziwi przyjaciele. To oni wyciągają do nas pomocną dłoń i sprawiają, że uśmiech wraca na nasze twarze — czytamy w opisie utworu w serwisie YouTube.

Nowy singiel „Obiecuję” doczekał się także oficjalnego teledysku. Klip cieszy się w sieci dużą popularnością. W ciągu tylko kilku dni obejrzano go ponad 600 tysięcy razy. Warto dodać, że wideo do pierwszego singla Roksany Węgiel „Żyj” wyświetlono niemal 8 milionów razy w serwisie YouTube.

Roksana Węgiel wygrała The Voice Kids

Roksana Węgiel pokonała w ścisłym finale „The Voice Kids” Antka Scardina i Zuzię Jabłońską. W ostatnim odcinku programu nastolatka zaśpiewała m.in. „Purple Rain” Prince’a, „To Nie Ja” Edyty Górniak i swój pierwszy singiel „Żyj”.

13-letnia Roksana, która była szkolona przez Edytę Górniak, otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 40 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu płytowego z Universal Music Polska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń