Zamknij

Roksana Węgiel w teledysku do nowego singla "Potrafisz". Takiego klipu jeszcze nie miała [WIDEO]

Piotr Krajewski
08.11.2019 11:45
Roksana Węgiel Potrafisz teledysk do nowego singla takiego teledysku jeszcze nie miała wideo
fot. Youtube

Roksana Węgiel prezentuje pełny kolorów teledysk do nowego singla „Potrafisz”, który zapowiada specjalną reedycję jej debiutanckiej płyty. Z okazji premiery wideoklipu Roxie pojawi się w piątek po godz. 14:00 w Radiu ZET, gdzie zapowie swoją nową piosenkę.

Roksana Węgiel — Potrafisz. Teledysk do nowego singla z reedycji płyty

Roksana Węgiel opublikowała teledysk do najnowszego singla „Potrafisz” w reżyserii Macieja Puczyńskiego. Tym razem 14-letnia gwiazda postawiła na bardzo dynamiczny i barwny wideoklip, który świetnie łączy się z silnym przekazem piosenki. Młoda artystka śpiewa o szukaniu wewnętrznej siły, walce z przeciwnościami losu i patrzeniu w przyszłość.

>> Roksana Węgiel na starym zdjęciu z komunii. Tak wyglądała w dzieciństwie [FOTO]

Nowy singiel „Potrafisz” promuje reedycję debiutanckiego albumu artystki, która ukaże się już 15 listopada. Pojawi się na niej łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj, „Obiecuję” i „Dobrze jest, jak jest”. W nowym wydaniu znajdzie się także wspaniała bransoletka oraz aż cztery premierowe piosenki. Dodatkowo reedycja będzie wzbogacona też o nową okładkę. 

Roksana Węgiel wydaje książkę

Roksana Węgiel wydaje książkę „The X Book”, która ukaże się już 13 listopada. Nie będzie to jednak wydawnictwo opisujące życie wokalistki, a kreatywna książka do samodzielnego uzupełniania. Sprawdź szczegóły pierwszej książki Roksany Węgiel.

RadioZET.pl/PK