Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Roksana Węgiel i nowy singiel „Lay Low”. Roxie wróciła z nowym teledyskiem [WIDEO]

12.04.2019 15:00

Roksana Węgiel zaprezentowała nową piosenkę „Lay Low”. To pierwszy singiel nastolatki po wielkim sukcesie na Eurowizji Junior 2019, którą wygrała z utworem „Anyone I Want To Be”. Premiera piosenki w Radiu ZET odbyła się w piątek po godz. 11:00. W internecie można już także zobaczyć oficjalny teledysk promujący nowy singiel „Lay Low”. Roksana Węgiel wydała go pod pseudonimem Roxie.

Roksana Węgiel Roxie Lay Low nowy singiel zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 teledysk wideo fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel — Lay Low. Nowy singiel i teledysk Roxie 

Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Lay Low”, który ukazał się pod pseudonimem Roxie. Piosenka zapowiada jej debiutancki album. Płyta pojawi się w sklepach już 7 czerwca i znajdą się na niej m.in. single „Obiecuję”, „Żyj” czy „Anyone I Want To Be”.

Nowoczesny i bardzo chwytliwy utwór został wyprodukowany przez australijskiego producenta Steve'a Manovski'ego, autora przebojów Sigali, Elli Eyre, Hardwella oraz wielu innych znanych artystów. To pierwszy singiel młodej piosenkarki po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018, która w listopadzie odbyła się w Mińsku.

W internecie odbyła się już także premiera oficjalnego teledysku do „Lay Low” w reżyserii Pascala Pawliszewskiego. Nowe wideo Roksany Węgiel powstało we Wrocławiu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń