Zamknij

"Tajemnice" Roksany Węgiel. Piosenka promuje film "Tajemniczy Ogród" [WIDEO]

06.10.2020 11:47
Roksana Węgiel
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Roksana Węgiel zaprezentowała nową piosenkę zatytułowaną „Tajemnice”. Utwór promuje film „Tajemniczy Ogród”, najnowszą adaptację słynnej dziecięcej powieści. Kiedy premiera filmu w kinach?

Roksana Węgiel wróciła z nową muzyką. Zwyciężczyni Eurowizji Junior i programuThe Voice Kids nagrała utwór do nowego filmu, który jest adaptacją jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów.

W internecie pojawiła się piosenka „Tajemnice” promująca film „Tajemniczy Ogród”. Roxie stworzyła kawałek wraz z Pawbeatsem.

Roksana Węgiel nagrała piosenkę do filmu „Tajemniczy Ogród”

Roksana Węgiel zaprezentowała teledysk do utworu „Tajemnice”. Przy tworzeniu piosenki 15-latka współpracowała z Pawbeatsem i Bartoszem Zimińskim.

W klipie artystce towarzyszy Antek Scardina, który był finalistą pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Wokalistę, podobnie jak Roksanę Węgiel i Wojciecha Malajkata, usłyszymy w polskiej wersji językowej filmu „Tajemniczy Ogród”.

Tajemniczy Ogród: kiedy premiera filmu i o czym będzie?

„Tajemniczy Ogród” trafi do polskich kin już 16 października. W filmie zobaczymy m.in. Colina Firtha, Julie Walters i Dixie Egerickx. Za produkcję odpowiada David Heyman, który stworzył chociażby „Harry’ego Pottera”, „Paddingtona” czy „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi — czytamy w zapowiedzi filmu.