Zamknij

Roksana Węgiel debiutuje. Pierwszy teledysk zwyciężczyni „The Voice Kids” [WIDEO]

Redakcja
06.04.2018 16:02
Roksana Węgiel
fot. Youtube (RoksanaWegielVEVO)

Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, wydała oficjalny teledysk do swojego debiutanckiego singla „Żyj”. Piosenkę zaprezentowała po raz pierwszy podczas finału programu.

The Voice Kids. Roksana Węgiel i teledysk do singla „Żyj”

„Żyj” to pierwsza w karierze piosenka Roksany Węgiel, która w lutym wygrała program „The Voice Kids”. Debiutancki singiel powstał we współpracy z Juliuszem Kamilem, zwycięzcą „Szansy na Sukces” i finalistą m.in. „The Voice of Poland” i „ Must Be The Music — Tylko Muzyka”.

To piosenka o podążaniu za marzeniami i pielęgnowaniu w życiu rzeczy najważniejszych — tych najbliższych sercu — czytamy w opisie teledysku w serwisie YouTube.

Teledysk wyreżyserowali Maciek Głaz i Tomasz Stępniak.

The Voice Kids: zwycięstwo Roksany Węgiel

Roksana Węgiel pokonała w ścisłym finale „The Voice Kids” Antka Scardina i Zuzię Jabłońską. W ostatnim odcinku programu nastolatka zaśpiewała m.in. „Purple Rain” Prince’a, „To Nie Ja” Edyty Górniak i swój pierwszy utwór.

13-letnia Roksana, która była szkolona przez Edytę Górniak, otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 40 tysięcy złotych i możliwość podpisania kontraktu płytowego z Universal Music Polska.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK