Zamknij

Gwiazdy „The Voice Kids” w świątecznym hicie. Nie mogło zabraknąć też Roksany Węgiel! [WIDEO]

Redakcja
03.12.2018 16:24
Roksana Węgiel Zuza Jabłońska 4Dreamers
fot. Youtube (Kinder Niespodzianka)

Uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids” zaprezentowali świąteczną piosenkę zatytułowaną „Święta to czas niespodzianek”. W tym wyjątkowym bożonarodzeniowym projekcie pojawili się Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska i boysband 4Dreamers.

Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, 4Dreamers — „Święta to czas niespodzianek”

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon „The Voice Kids”. Pierwsza polska edycja programu zrobiła furorę i pozwoliła odkryć wiele niesamowitych młodych talentów.

Kilku z uczestników „The Voice Kids” zaangażowało się w bożonarodzeniowy projekt. Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska boysband 4Dreamers (złożony z Mateusza Gędka, Tomka Gregorczyka, Kuby Szmajkowskiego i Maksa Więckowskiego) nagrali razem świąteczną piosenkę zatytułowaną „Święta to czas niespodzianek”.

Młodzi artyści wystąpili także we wspólnym teledysku, gdzie nie brakuje wielu akcentów związanych z Gwiazdką. Pojawia się m.in. śnieg, choinki, świąteczne ozdoby czy prezenty.

Przypomnijmy, że zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids”Roksana Węgiel — wygrała pod koniec listopada Eurowizję Junior 2018, która odbywała się w Mińsku. To pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK