Zamknij

Roksana Węgiel faworytką do wygrania Eurowizji Junior 2018? Polska piosenka hitem sieci!

Redakcja
14.11.2018 14:35
Roksana Węgiel
fot. mat. prasowe

Roksana Węgiel będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018, która odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Nasza reprezentantka wystąpi z utworem „Anyone I Want To Be”. Okazuje się, że Polka bije na głowę konkurencję z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polska piosenka jest zdecydowanie najpopularniejsza na YouTube.

Roksana Węgiel faworytką do wygrania Eurowizji Junior 2018?

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2018 cieszy się ogromnym zainteresowaniem w internecie. Kompozycja reprezentantki Polski Roksany Węgiel zatytułowana „Anyone I Want To Be” to obecnie najpopularniejszy utwór ze wszystkich biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018.

W ciągu zaledwie kilku dni oficjalny teledysk 13-letniej Roksany Węgiel obejrzano ponad 900 tysięcy razy. Warto dodać, że wynik polskiej reprezentantki jest lepszy o kilkaset tysięcy od pozostałych uczestników Eurowizji Junior 2018.

Wygląda na to, że polska piosenka spodobała się fanom konkursu i może sporo namieszać 25 listopada. Internauci chwalą, że „Anyone I Want To Be” to chwytliwy i naprawdę dobry utwór, a Roksana Węgiel ma świetny głos. Nic więc dziwnego, że wiele osób widzi w naszej reprezentantce faworytkę do zwycięstwa w Eurowizji Junior 2018.

Przypomnijmy, że jak dotąd najlepszym wynikiem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest 8. miejsce, które w 2017 roku zajęła Alicja Rega z piosenką „Mój Dom”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK