Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Roksana Węgiel faworytką do wygrania Eurowizji Junior 2018? Polska piosenka hitem sieci!

14.11.2018 14:35

Roksana Węgiel będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018, która odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Nasza reprezentantka wystąpi z utworem „Anyone I Want To Be”. Okazuje się, że Polka bije na głowę konkurencję z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polska piosenka jest zdecydowanie najpopularniejsza na YouTube.

Roksana Węgiel fot. mat. prasowe

Roksana Węgiel faworytką do wygrania Eurowizji Junior 2018?

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2018 cieszy się ogromnym zainteresowaniem w internecie. Kompozycja reprezentantki Polski Roksany Węgiel zatytułowana „Anyone I Want To Be” to obecnie najpopularniejszy utwór ze wszystkich biorących udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018.

W ciągu zaledwie kilku dni oficjalny teledysk 13-letniej Roksany Węgiel obejrzano ponad 900 tysięcy razy. Warto dodać, że wynik polskiej reprezentantki jest lepszy o kilkaset tysięcy od pozostałych uczestników Eurowizji Junior 2018.

Wygląda na to, że polska piosenka spodobała się fanom konkursu i może sporo namieszać 25 listopada. Internauci chwalą, że „Anyone I Want To Be” to chwytliwy i naprawdę dobry utwór, a Roksana Węgiel ma świetny głos. Nic więc dziwnego, że wiele osób widzi w naszej reprezentantce faworytkę do zwycięstwa w Eurowizji Junior 2018.

Przypomnijmy, że jak dotąd najlepszym wynikiem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest 8. miejsce, które w 2017 roku zajęła Alicja Rega z piosenką „Mój Dom”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń