Roksana Węgiel i Dharni w duecie. Beatboxowa wersja „Lay Low” [WIDEO]

09.05.2019 11:30

Roksana Węgiel wydała niedawno nowy singiel „Lay Low”. Piosenka cieszy się dużym zainteresowaniem w internecie. Młoda artystka postanowiła zaprezentować nową wersję utworu, którą stworzyła razem z popularnym beatboxerem Dharni.

Roksana Węgiel i Dharni w duecie beatboxowa wersja Lay Low WIDEO fot. Youtube

Roksana Węgiel i Dharni. Beatboxowa wersja „Lay Low”

Roksana Węgiel i beatboxer Dharni stworzyli nową wersję utworu „Lay Low”, najnowszego singla zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zapowiadającego jej debiutancką płytę.

>> Roksana Węgiel współpracuje z gwiazdą Eurowizji 2018. Dodała zdjęcie z Wiednia

Pochodzący z Singapuru Dharni postanowił zmierzyć się z nową piosenką Roxie. Oczywiście nie potrzebował do tego żadnych instrumentów. Wszystkie dźwięki stworzył bowiem wyłącznie za pomocą swoich ust. Trzeba przyznać, że niezwykle popularny w polskim internecie beatboxer może pochwalić się niesamowitym talentem.

Dharni jest jednym z najpopularniejszych beatboxerów na świecie, który otrzymał wiele prestiżowych nagród i występował na całym świecie. W Polsce zdobył ogromną popularność dzięki udziałowi w programie „Must Be The Music”, gdzie dotarł do samego finału. Od wielu lat Singapurczyk chętnie także publikuje nagrania w serwisie YouTube. Obejrzano je już blisko 30 milionów razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń