Zamknij

Roksana Węgiel i Małe TGD w piosence "Nie z tej ziemi". Utwór promuje nowy serial [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.06.2020 17:06
Roksana Węgiel i Małe TGD w piosence Nie z tej ziemi utwór promuje nowy serial wideo
fot. mat. prasowe

Małe TGD i Roksana Węgiel nagrali wspólny singiel zatytułowany "Nie z tej ziemi". Piosenka zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule. Dodatkowo do serwisów streamingowych trafił najnowszy album zespołu "Wyspa skarbów". Płyta została nominowana do tegorocznego Fryderyka w kategorii "Muzyka Dziecięca i Rozrywkowa".

Roksana Węgiel i Małe TGD w piosence "Nie z tej ziemi". Utwór promuje nowy serial

Utwór "Nie z tej ziemi" zespołu Małe TGD i Roksany Węgiel zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule, za który odpowiada Paweł Pewny - producent hitowego serialu dla dorosłych “Włatcy Móch”, właściciel Orange Studio Animacji. Dorobek Studia to między innymi wyprodukowanie ponad 600 odcinków seriali animowanych i 8 pełnometrażowych filmów kinowych, między innymi: „Król Maciuś Pierwszy”, „Pinokio”, „Garfield” czy „Scooby Doo”.

Autorem piosenki jest Piotr Nazaruk, na stałe współpracujący z Małym TGD (lider zespołu TGD, muzyk Anny Marii Jopek). Utwór opowiada o przeżyciach głównego bohatera filmu, który musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami stawianymi mu przez życie, jednocześnie odkrywając to, co w nim najważniejsze.

Dla Małego TGD to pierwsza okazja do współpracy z Roksaną Węgiel, jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Formacja nie ukrywa podekscytowania tym faktem: "Bardzo chcieliśmy zaśpiewać kiedyś z Roksaną Węgiel, co udało się dzięki tej produkcji. Misją serialu „Nie z tej ziemi” jest przekazanie dzieciom wartości, które pozwolą im zmierzyć się z problemami dzisiejszego świata, a to bardzo pokrywa się z misją zespołu Małe TGD".

Serial “Nie z tej ziemi”, oprócz Roksany Węgiel, wspiera ponad 100 ambasadorów (m.in. Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała, Małgorzata Kożuchowska czy Maciej Musiał). Więcej informacji o projekcie: www.nieztejziemi.pl.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK