Zamknij

Roksana Węgiel jako 9-latka. Błyszczała talentem od najmłodszych lat! [WIDEO]

Redakcja
27.11.2018 14:55
Roksana Węgiel
fot. Youtube (Rafał Węgiel)

W niedzielę Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 i dała Polsce pierwsze zwycięstwo w tym konkursie. Udało jej się to w wieku zaledwie 13 lat. W sieci można zobaczyć występ 9-letniej Roksany Węgiel z 2014 roku. Zaśpiewała wtedy znaną pastorałkę „Znak pokoju”.

Roksana Węgiel: występ w wieku 9 lat

Roksana Węgiel zachwyciła swoim talentem telewidzów i wygrała Eurowizję Junior 2018, która w niedzielę odbyła się w Mińsku. 13-letnia reprezentantka Polski dała prawdziwy popis swoich wokalnych umiejętności.

Zobacz także

Okazuje się, że dziewczynka mogła pochwalić się tak świetnym głosem już w wieku 9 lat. W 2014 roku Roksana Węgiel wzięła udział w konkursie kolęd i pastorałek w Miejscu Piastowym, wsi położonej na Podkarpaciu. Zaprezentowała tam popularny utwór „Znak pokoju”.

Co ciekawe, wokalny talent Roksany objawił się na jednym z obozów judo w Chorwacji. Wystąpiła tam w konkursie karaoke. Miała wtedy 8 lat.

ZOBACZ: Tak Polska wygrała Eurowizję Junior. Piękny moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Aż trudno uwierzyć, że niedługo później Roksana Węgiel wygrała w wielkim stylu pierwszą polską edycję „The Voice Kids”, a kilka miesięcy później zwyciężyła w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Jej muzyczna kariera rozwija się w zawrotnym tempie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK