Zamknij

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Tak będzie wyglądał występ Polski! [WIDEO]

Redakcja
22.11.2018 12:08
Roksana Węgiel Junior Eurovision Song Contest
fot. Youtube (Junior Eurovision Song Contest)

Już w niedzielę Roksana Węgiel wystąpi na Eurowizji Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”. Reprezentantka Polski ma za sobą już pierwszą próbę przed konkursem. W internecie można zobaczyć nagranie. Tak będzie wyglądał występ Roksany Węgiel w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Tak będzie wyglądał występ Polski

Eurowizja Junior 2018: jak głosować na Polskę i Roksanę Węgiel w konkursie? [INSTRUKCJA] 

Roksana Węgiel jest już po pierwszej próbie na Eurowizji Junior 2018. Impreza odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Reprezentantka Polski wystąpiła w białej sukience. Jej kostium jest wyposażony także w długie szarfy, które zostaną zaprezentowane pod koniec występu. Na scenie towarzyszyć artystce będą dwie chórzystki i trzy tancerki. Nie zabraknie też kolorowych wizualizacji.

Zobacz także

Jak dowiadujemy się z „Dziennika Eurowizyjnego”, próba Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018 została dobrze przyjęta przez obserwujących ją dziennikarzy. Polski występ jest chwalony za świetny wokal naszej reprezentantki, układ taneczny, motyw ze wstążkami i dynamiczną pracę kamer.

Na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube pojawiło się nagranie z pierwszej próby Roksany Węgiel. Ponadminutowe wideo pokazuje, jak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji dla Dzieci.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel wystąpi z ostatnim, dwudziestym numerem startowym w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W głosowaniu na Eurowizji Junior 2018 mogą brać udział także internauci. Istnieje możliwość oddania głosu na swój kraj. Sprawdź, jak głosować na Polskę i Roksanę Węgiel.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziennik-eurowizyjny.pl/PK