Teraz gramy

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Tak będzie wyglądał występ Polski! [WIDEO]

22.11.2018 12:08

Już w niedzielę Roksana Węgiel wystąpi na Eurowizji Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”. Reprezentantka Polski ma za sobą już pierwszą próbę przed konkursem. W internecie można zobaczyć nagranie. Tak będzie wyglądał występ Roksany Węgiel w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Roksana Węgiel Junior Eurovision Song Contest fot. Youtube (Junior Eurovision Song Contest)

Roksana Węgiel na Eurowizji Junior 2018. Tak będzie wyglądał występ Polski

Eurowizja Junior 2018: jak głosować na Polskę i Roksanę Węgiel w konkursie? [INSTRUKCJA] 

Roksana Węgiel jest już po pierwszej próbie na Eurowizji Junior 2018. Impreza odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Reprezentantka Polski wystąpiła w białej sukience. Jej kostium jest wyposażony także w długie szarfy, które zostaną zaprezentowane pod koniec występu. Na scenie towarzyszyć artystce będą dwie chórzystki i trzy tancerki. Nie zabraknie też kolorowych wizualizacji.

Jak dowiadujemy się z „Dziennika Eurowizyjnego”, próba Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018 została dobrze przyjęta przez obserwujących ją dziennikarzy. Polski występ jest chwalony za świetny wokal naszej reprezentantki, układ taneczny, motyw ze wstążkami i dynamiczną pracę kamer.

Na oficjalnym kanale Eurowizji Junior na YouTube pojawiło się nagranie z pierwszej próby Roksany Węgiel. Ponadminutowe wideo pokazuje, jak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji dla Dzieci.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel wystąpi z ostatnim, dwudziestym numerem startowym w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W głosowaniu na Eurowizji Junior 2018 mogą brać udział także internauci. Istnieje możliwość oddania głosu na swój kraj. Sprawdź, jak głosować na Polskę i Roksanę Węgiel.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziennik-eurowizyjny.pl/PK

Oceń