Zamknij

Roksana Węgiel w Opolu. Zaprezentowała swoją nową fryzurę [FOTO]

Piotr Krajewski
17.06.2019 10:58
Roksana Węgiel nowa fryzura w Opolu 2019 ścięła włosy foto
fot. Polska Press/East News

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd festiwalu Opole 2019. W trakcie tegorocznej imprezy 14-latka miała okazję zaśpiewać jeden ze swoich przebojów. Spore poruszenie w internecie wywołała nowa fryzura Roksany Węgiel. Artystka postanowiła nieco zmienić swój wygląd.

Opole 2019: Roksana Węgiel pokazała się w nowej fryzurze

Roksana Węgiel wystąpiła na festiwalu Opole 2019, gdzie zaprezentowała na żywo hit „Anyone I Want To Be”, z którym w listopadzie wygrała Eurowizję Junior 2018. Był to debiut artystki na deskach opolskiego amfiteatru.

Widzowie zwrócili uwagę nie tylko na sam występ 14-latki, ale także na jej nową fryzurę. Specjalnie na opolski festiwal Roksana Węgiel postanowiła mocno skrócić włosy i odświeżyć nieco swój wygląd.

Kochani! Dziś miałam zaszczyt zadebiutować na deskach słynnej sceny w Opolu, gdzie swoją karierę rozpoczynały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To było wspaniałe uczucie i niezwykle cenne doświadczenie! Jeszcze rok temu mogłam jedynie marzyć o znalezieniu się w tym miejscu! Marzenia się spełniają — napisała Roksana Węgiel o Opolu 2019.

Podczas festiwalu Opole 2019 niespodziewanie nie wystąpił Michał Szpak. Okazuje się, że artysta zmaga się z chorobą, która uniemożliwiła mu występ w imprezie.

Debiutancka płyta Roksany Węgiel

7 czerwca Roksana Węgiel wydała swoją pierwszą płytę. Na jej debiutanckim albumie znalazło się łącznie 13 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj” czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń. Płytę promuje obecnie nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK