Zamknij

Roksana Węgiel o fali hejtu. Wyznała, co myśli o negatywnych komentarzach

Piotr Krajewski
12.06.2019 11:57
Roksana Węgiel o fali hejtu wyznała co myśli o negatywnych komentarzach w internecie
fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel to dziś jedna z najsłynniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Wielka popularność sprawia jednak, że 14-latka musi się mierzyć codziennie z ogromnym hejtem w internecie. W najnowszym wywiadzie Roksana Węgiel postanowiła odnieść do fali krytyki, która spada na nią w ostatnim czasie.

Roksana Węgiel o hejcie w internecie. Jak reaguje na negatywne komentarze?

Roksana Węgiel nie ma łatwo w ostatnim czasie. Młoda piosenkarka nie tylko musi się mierzyć z presją związaną z wydaniem debiutanckiej płyty, ale także z falą hejtu w mediach społecznościowych. Od wielu miesięcy niemal każdy jej wpis na Instagramie jest szeroko komentowany i analizowany przez internautów. Anonimowi użytkownicy często atakują piosenkarkę i wytykają jej każdy, nawet najmniejszy błąd.

>> Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Artystka zdradziła nowe informacje

W najnowszym wywiadzie dla portalu „Pomponik” Roksana Węgiel zdecydowała się odpowiedzieć hejterom i wyznała, co sądzi o wszystkich negatywnych komentarzach.

Każdy ma do czynienia z hejtem. Zawsze znajdzie się taka osoba w internecie, która skomentuje coś anonimowo. Kompletnie na to nie reaguję i po prostu to po mnie spływa — powiedziała Roksana.

Artystka przyznała też, że lubi konstruktywną krytykę i uważa ją za coś dobrego oraz potrzebnego. W codziennym życiu może liczyć na pomoc mamy, która zawsze powie jej, jeśli zrobi coś źle.

Moja mama ma dobry słuch. Często podpowiada mi, kiedy śpiewam. Potrafi usłyszeć jakiś błąd i przerwać piosenkę. Wtedy mówi: „tutaj i tutaj jest źle”. I ma rację. Cieszę się, że ona potrafi mi coś takiego powiedzieć. Jestem jej wdzięczna za rady. Taką konstruktywną krytykę biorę zawsze do serca. Hejt po mnie spływa — dodała.

>> ZET AKUSTYCZNIE: Mini koncert Roksany Węgiel w Radiu ZET [WIDEO]

Debiutancka płyta Roksany Węgiel

7 czerwca Roksana Węgiel wydała swoją pierwszą płytę. Na jej debiutanckim albumie znalazło się łącznie 13 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj” czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń. Płytę promuje obecnie nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/pomponik.pl/PK