Zamknij

Roksana Węgiel robi furorę za granicą. Internauci chwalą jej występ [WIDEO]

05.08.2020 14:46
Roksana Węgiel
fot. Rex Features/East News

Roksana Węgiel doceniona przez zagranicznych internautów. Wszystko za sprawą jej pamiętnego wykonania hitu Beyonce w „The Voice Kids”. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 znalazła się w zestawieniu najciekawszych występów z całego świata, w których uczestnicy zachwycili wysokimi dźwiękami.

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją wielką karierę dzięki zwycięstwu w The Voice Kids. Jej występy w pierwszej edycji podbiły serca polskich widzów.

Okazuje się, że nie tylko. Po raz kolejny występ Roxie w „The Voice Kids” został także doceniony przez zagranicznych internautów. 15-latka znalazła się w światowym zestawieniu.

Roksana Węgiel doceniona za granicą. Jej występ z The Voice Kids w światowym zestawieniu

Roksana Węgiel znalazła się w światowym zestawieniu przygotowanym przez kanał „The Voice Global”, w którym doceniono wysokie dźwięki zaprezentowane przez uczestników z całego świata. Wśród nich znalazł się występ Roxie z Przesłuchań w Ciemno. Nastolatka zaśpiewała wtedy przebój „Halo” Beyonce i zszokowała jurorów swoim wykonaniem.

Występ Roksany Węgiel w „The Voice Kids” docenili także zagraniczni internauci. Nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy na temat talentu Polki.

„Dziewczyna z Polski była niesamowita”, „Wygląda jak 15-letnia Avril Lavigne”, „Moja faworytka” — piszą internauci.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids” w 2018 roku. W tym samym roku triumfowała na Eurowizji Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”. Było to pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie.

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel trafił do internetu. Nikt jej wtedy jeszcze nie znał [WIDEO]