Zamknij

Roksana Węgiel robi karierę poza Polską. Wystąpiła w zagranicznym programie [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.09.2019 13:59
Roksana Węgiel robi karierę poza Polską wystąpiła w zagranicznym programie wideo
fot. Youtube screen

Roksana Węgiel coraz popularniejsza za granicą. Polska piosenkarka pojawiła się ostatnio w Armenii, gdzie była gwiazdą „Depi Mankakan Evratesil”, czyli tamtejszych preselekcji do Eurowizji Junior 2019. Roksana Węgiel zaśpiewała swój hit „Anyone I Want To Be”.

Roksana Węgiel wystąpiła w zagranicznym programie

Roksana Węgiel wystąpiła w zagranicznym programie. 14-letnia wokalistka była główną gwiazdą „Depi Mankakan Evratesil”Armenii, czyli finału tamtejszych preselekcji do Eurowizji Junior 2019, która już w listopadzie odbędzie się w Gliwicach.

Polka zaśpiewała na żywo przebój „Anyone I Want To Be”. To właśnie dzięki tej piosence Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 i dała Polsce pierwsze w historii zwycięstwo w imprezie.

Tuż przed występem w Armenii widzowie mieli okazję zobaczyć krótki materiał wideo z Roksaną Węgiel. Pojawiły się fragmenty programu „The Voice Kids” i pamiętnej Eurowizji Junior 2018 w Mińsku.

Nowy singiel Roksany Węgiel: Dobrze jest, jak jest

„Dobrze jest, jak jest” to najnowszy singiel Roksany Węgiel, który promuje jej debiutancką płytę. Pierwszy album nastolatki ukazał się w czerwcu 2019 roku i już zdążył pokryć się złotem.

Za produkcję piosenki „Dobrze jest, jak jest” odpowiada Cutfather, który wyprodukował hity m.in. dla takich gwiazd jak Katy Perry, Liam Payne, Sigala, Olly Murs czy Kylie Minogue. W tworzenie utworu zaangażowali się również piosenkarka Ella Henderson i wokalista Ed Drewett. Autorem polskiego tekstu jest Patryk Kumór.

>> Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na "Dobrze jest, jak jest"

RadioZET.pl/PK