Zamknij

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem. Singiel "Lay Low" trafił na globalną listę TIDALa

Piotr Krajewski
25.04.2019 11:44
Roksana Węgiel singiel Lay Low na globalnej liście TIDALa światowy sukces
fot. mat. prasowe / Borys Synak

Roksana Węgiel robi furorę ze swoim najnowszym singlem „Lay Low”, do którego oficjalny klip jest obecnie jednym z najpopularniejszych teledysków w Polsce. 14-latka może pochwalić się także sporym międzynarodowym sukcesem. „Lay Low” znalazło się na globalnej liście TIDALa Rising.

Roksana Węgiel zaprezentowała niedawno swój nowy singiel „Lay Low”, który zapowiada jej debiutancki album. Anglojęzyczna piosenka została wyprodukowana przez australijskiego producenta Steve'a Manovski'ego, twórcę hitów m.in. Sigali, Ella Eyre i Hardwella. W internecie furorę robi oficjalny teledysk. Wideo do „Lay Low” obejrzano już 4 miliony razy.

Singiel „Lay Low” może już pochwalić się sporym międzynarodowym sukcesem. Nowy utwór Roksany Węgiel został dostrzeżony za granicą i znalazł się na globalnej playliście TIDALa Rising. 14-latka to pierwszy polski popowy artysta, któremu to się udało. Na światową playlistę Rising trafiają utwory najbardziej obiecujących muzycznych talentów z całego globu.

„Lay Low” zapowiada pierwszą płytę Roksany Węgiel. Album ukaże się w sklepach już 7 czerwca i znajdą się na nim m.in. single „Obiecuję”, „Żyj” czy „Anyone I Want To Be”, z którym nastolatka wygrała Eurowizję Junior 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK