Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Roksana Węgiel w teledysku disco polo. Wystąpiła w nim w wieku 9 lat! [WIDEO]

03.01.2019 11:25

Roksana Węgiel to dziś jedna z najpopularniejszych młodych piosenkarek w Polsce. Wszystko za sprawą wygranej w „The Voice Kids” i historycznego zwycięstwa na Eurowizji Junior 2018. Niewiele osób jednak wie, że w 2015 roku 9-letnia Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku disco polo.

Rompey Roksana Węgiel fot. Youtube (Rompey Oficjalny)

Roksana Węgiel w teledysku disco polo

Roksana Węgiel wystąpiła kiedyś w teledysku disco polo. Zwyciężczynię Eurowizji Junior 2018 można gościnnie oglądać w klipie zespołu Rompey do piosenki „Mam obsesję”. Wideo, które ma ponad 400 tysięcy wyświetleń, powstało w 2015 roku, kiedy Roksana Węgiel miała zaledwie 9 lat.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel w „ZET na Punkcie Muzyki”. Opowiedziała o zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018!

Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot. cała historia. (...) Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów — zdradził w rozmowie z portalem disco-polo.info wokalista grupy Rompey.

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Roksana Węgiel zajęła 1. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku. W listopadzie artystka wygrała imprezę z piosenką „Anyone I Want To Be”, na którą możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Dzięki zwycięstwu na Eurowizji Junior 2018  Roksana Węgiel będzie gościem specjalnym dorosłej Eurowizji 2019. Konkurs odbędzie się w maju w Izraelu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl,interia.pl/PK

Oceń