Zamknij

Roksana Węgiel na starym nagraniu sprzed lat. Tak śpiewała piosenkę religijną [WIDEO]

Piotr Krajewski
29.07.2019 14:46
Roksana Węgiel w wieku 9 lat stare nagranie sprzed lat piosenka religijna wideo
fot. Youtube screen

Roksana Węgiel rozwija swoją karierę muzyczną w zawrotnym tempie. Internauci dotarli ostatnio do archiwalnego nagrania z młodą piosenkarką. Na starym wideo możemy zobaczyć 9-letnią Roxie śpiewającą piosenkę religijną. Trzeba przyznać, że już wtedy wokal Roksany Węgiel robił wrażenie.

Roksana Węgiel: stare nagranie z piosenką religijną WIDEO

Roksana Węgiel dziś jest jedną z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Zwycięstwa w „The Voice Kids” i Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci sprawiły, że piosenki nastolatki z Jasła zaczęły bić rekordy popularności.

>> Roksana Węgiel w teledysku disco polo. Wystąpiła w nim w wieku 9 lat [WIDEO]

Jesteście ciekawi, jak kiedyś wyglądała Roksana Węgiel? Internauci jak zwykle nie zawiedli i znaleźli stare nagranie z zaledwie kilkuletnią Roxie. Na wideo widzimy uczęszczającą wówczas do IV klasy szkoły podstawowej dziewczynkę, która wykonuje piosenkę religijną pod tytułem „Wierzę w Ciebie Panie”.

Trzeba przyznać, że już w wieku 9 lat Roksana Węgiel mogła pochwalić się niesamowitym głosem, który cały czas szkoli i doskonali.  Aż trudno uwierzyć, iż niedługo później ta dziewczynka wygrała w wielkim stylu Eurowizję Junior 2018.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK