Zamknij

Roksana Węgiel przywitana na lotnisku w Warszawie. Zwyciężczyni Eurowizji Junior wróciła do kraju! [FOTO]

Redakcja
26.11.2018 15:42
Roksana Węgiel
fot. PAP/Leszek Szymański

Roksana Węgiel wróciła już do Polski po historycznej wygranej na Eurowizji Junior 2018, która odbyła się w Mińsku. Zwyciężczyni została przywitana przez tłum ludzi na lotnisku Chopina w Warszawie. Zobaczcie zdjęcia!

Roksana Węgiel wróciła do Polski. Zdjęcia z lotniska Chopina w Warszawie

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. W poniedziałkowe popołudnie reprezentantka Polski wróciła do kraju. Nasza 13-letnia zwyciężczyni została przywitana przez mnóstwo osób na lotnisku Chopina w Warszawie. Na terenie terminala odbyła się krótka konferencja prasowa. Roksana Węgiel otrzymała mnóstwo kwiatów. Nie zabrakło także wielu fotoreporterów. 

Przypomnijmy, że Polska wygrała Eurowizję Junior 2018. Nasza reprezentantka Roksana Węgiel dała świetny występ z piosenką „Anyone I Want To Be”, który zachwycił widzów przed telewizorami. To pierwsze zwycięstwo Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Czy to oznacza, że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce? Niewykluczone. Telewizja Polska potwierdziła, że jest gotowa podjąć się organizacji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w przyszłym roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK