Zamknij

Roksana Węgiel współpracuje z gwiazdą Eurowizji 2018. Dodała zdjęcie z Wiednia

Piotr Krajewski
08.05.2019 11:02
Roksana Węgiel współpracuje z Cesárem Sampsonem gwiazdą Eurowizji 2018
fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

Roksana Węgiel cieszy się ogromnym zainteresowaniem od czasu zwycięstwa na Eurowizji Junior 2018. 14-latka była ostatnio w studiu nagraniowym w Wiedniu, czym pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że przy tajemniczym projekcie Polka współpracuje z gwiazdą zeszłorocznej Eurowizji — Cesárem Sampsonem.

Roksana Węgiel pojechała ostatnio w sprawach zawodowych do Berlina i Wiednia. Podczas wizyty w stolicy Austrii młoda piosenkarka miała okazję spotkać się m.in. Cesárem Sampsonem, czyli gwiazdą Eurowizji 2018. W zeszłym roku Austriak zajął w konkursie wysokie 3. miejsce z piosenką „Nobody But You”, wygrywając głosowanie jurorów.

Wszystko więc na to wskazuje, że eurowizyjny uczestnik współpracuje z Roksaną Węgiel przy tworzeniu nowej piosenki.

Wczoraj byłam w Austrii i tworzyliśmy pewną niespodziankę. Wyczekujcie! — napisała Polka i dodała zdjęcie ze studia nagraniowego.

Roksana Węgiel
fot. Instagram (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel i nowy singiel „Lay Low”

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaprezentowała niedawno swój zupełnie nowy singiel „Lay Low”. Oficjalny teledysk jest obecnie jednym z najpopularniejszych teledysków w Polsce. 14-latka może pochwalić się także sporym międzynarodowym sukcesem. Utwór znalazł się na globalnej liście TIDALa Rising.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK