Zamknij

Roksana Węgiel wydała debiutancką płytę. Która piosenka jest najlepsza? [SONDA]

Piotr Krajewski
07.06.2019 09:58
Roksana Węgiel wydała debiutancką płytę która piosenka jest najlepsza SONDA
fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Płyta Roksany Węgiel już jest. Debiutancki album zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i programu „The Voice Kids” pojawił się w sklepach i serwisach streamingowych. Promują go m.in. hity „Anyone I Want To Be” i „Lay Low”. Specjalnie dla fanów artystki stworzyliśmy sondę: która piosenka z płyty Roksany Węgiel jest najlepsza? Zaznaczcie jedną odpowiedź i zobaczcie wyniki.

Roksana Węgiel wydała debiutancką płytę

Roksana Węgiel wydała swoją pierwszą płytę. Album zatytułowany „Roksana Węgiel” ukazał się 7 czerwca. Znalazło się na nim łącznie 13 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj” czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń.

Tak długo czekałam na moment, w którym nareszcie będę mogła Wam ją zaprezentować. Jest to dla mnie wielki dzień — napisała Roksana Węgiel w dniu premiery krążka.

>> Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Artystka zdradziła nowe informacje

Nie mogło też zabraknąć najnowszego singla Roksany Węgiel, czyli piosenki „Dobrze jest, jak jest”. Za produkcję utworu odpowiada Cutfather, który wyprodukował hity m.in. dla takich gwiazd jak Katy Perry czy Kylie Minogue. W tworzenie piosenki zaangażowali się również piosenkarka Ella Henderson i wokalista Ed Drewett. Autorem polskiego tekstu jest Patryk Kumór.

Na albumie pojawił się również jeden duet. 14-letnia Roksana Węgiel nagrała go wspólnie z białoruskim artystą Danielem Yastremskim, który jest jej chłopakiem. Para poznała się w trakcie Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Chłopak reprezentował w konkursie Białoruś i zajął 11. miejsce.

SONDA: Która piosenka z płyty Roksany Węgiel jest najlepsza?

Specjalnie dla wszystkich fanów młodej artystki przygotowaliśmy sondę, w której głosujemy na najlepszą piosenkę z debiutanckiej płyty Roksany Węgiel. Aktualne wyniki będzie można zobaczyć tuż po oddaniu głosu.

Zagłosuj

Która piosenka z pierwszej płyty Roksany Węgiel jest najlepsza?

Liczba głosów:

Wygrał album Roksany Węgiel w Radiu ZET

Tylko u nas! Do zgarnięcia płyta „Roksana Węgiel” z autografem Roxie. Chcecie? Nie ma problemu. Wystarczy, że napiszecie pod wpisem Radia ZET na Instagramie, jak chwytasz każdy dzień. Krążkami nagrodzimy 3 najbardziej kreatywne komentarze. Bawimy się do 10 czerwca do godz. 12:00.

RadioZET.pl/PK