Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Roksana Węgiel zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”. Cover przeboju Czesława Niemena [WIDEO]

27.03.2019 13:30

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia w Polsce. Jej głosem zdążyła się już zachwycić cała Europa podczas zwycięskiej Eurowizji Junior 2018. 14-latka wystąpiła ostatnio w programie „Jaka to melodia?”, gdzie zaśpiewała legendarny przebój „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

Roksana Węgiel zaśpiewała Dziwny jest ten świat cover przeboju Czesława Niemena WIDEO fot. Youtube (PIOSENKI Z PROGRAMU JAKA TO MELODIA?)

Roksana Węgiel śpiewa „Dziwny jest ten świat” WIDEO

Roksana Węgiel pojawiła się ostatnio w programie „Jaka to melodia?”, gdzie zmierzyła się z jedną z najsłynniejszych piosenek w historii polskiej muzyki. 14-letnia piosenkarka zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”, legendarny utwór z repertuaru Czesława Niemena.

Przebój z lat sześćdziesiątych jest uznawany za jedną z najtrudniejszych piosenek do zaśpiewania na żywo. W przeszłości świetny cover utworu Niemena zaprezentował Michał Szpak, który zaśpiewał go chociażby na pamiętnym castingu do programu „X Factor”. Czy Roksana Węgiel równie dobrze poradziła sobie z „Dziwny jest ten świat”? Oceńcie sami.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Roksany?

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Eurowizja Junior 2018 była niezwykle udana dla naszego kraju. Polska reprezentantka Roksana Węgiel wygrała konkurs z piosenką „Anyone I Want To Be”. Występ 14-latki zrobił ogromne wrażenie na milionach widzów z całej Europy i dziś może pochwalić się ponad 12 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń