Zamknij

Roksana Węgiel zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”. Cover przeboju Czesława Niemena [WIDEO]

Piotr Krajewski
27.03.2019 13:30
Roksana Węgiel zaśpiewała Dziwny jest ten świat cover przeboju Czesława Niemena WIDEO
fot. Youtube (PIOSENKI Z PROGRAMU JAKA TO MELODIA?)

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia w Polsce. Jej głosem zdążyła się już zachwycić cała Europa podczas zwycięskiej Eurowizji Junior 2018. 14-latka wystąpiła ostatnio w programie „Jaka to melodia?”, gdzie zaśpiewała legendarny przebój „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

Roksana Węgiel śpiewa „Dziwny jest ten świat” WIDEO

Roksana Węgiel pojawiła się ostatnio w programie „Jaka to melodia?”, gdzie zmierzyła się z jedną z najsłynniejszych piosenek w historii polskiej muzyki. 14-letnia piosenkarka zaśpiewała „Dziwny jest ten świat”, legendarny utwór z repertuaru Czesława Niemena.

Przebój z lat sześćdziesiątych jest uznawany za jedną z najtrudniejszych piosenek do zaśpiewania na żywo. W przeszłości świetny cover utworu Niemena zaprezentował Michał Szpak, który zaśpiewał go chociażby na pamiętnym castingu do programu „X Factor”. Czy Roksana Węgiel równie dobrze poradziła sobie z „Dziwny jest ten świat”? Oceńcie sami.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Roksany?

Liczba głosów:

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Eurowizja Junior 2018 była niezwykle udana dla naszego kraju. Polska reprezentantka Roksana Węgiel wygrała konkurs z piosenką „Anyone I Want To Be”. Występ 14-latki zrobił ogromne wrażenie na milionach widzów z całej Europy i dziś może pochwalić się ponad 12 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK