Zamknij

Roksana Węgiel wystąpiła ze swoim chłopakiem. Zaśpiewali razem jej piosenkę [WIDEO]

Piotr Krajewski
28.03.2019 12:27
Roksana Węgiel zaśpiewała razem ze swoim chłopakiem WIDEO z występu na koncercie
fot. Instagram

Roksana Węgiel będzie chętnie wspominać Eurowizję Junior 2018 nie tylko dzięki swojemu zwycięstwu, ale także za sprawą swojego chłopaka Daniela Yastremskiego. Polka poznała go w trakcie konkursu, w którym 15-latek reprezentował Białoruś. Ostatnio para wystąpiła razem na koncercie w Polsce, gdzie zaśpiewała utwór „Nie zmienisz mnie”.

Roksana Węgiel pochwaliła się jakiś czas temu, że jest w związku. Co ciekawe, 14-latka poznała swojego starszego o rok chłopaka w trakcie Eurowizji Junior 2018, którą Polka wygrała z piosenką „Anyone I Want To Be”. Daniel Yastremski reprezentował tam Białoruś i zajął ostatecznie 11. miejsce.

Roksana Węgiel zaśpiewała na scenie ze swoim chłopakiem

Od tamtej para jest nierozłączna i spotyka się najczęściej jak to możliwe, mimo że 15-latek na co dzień mieszka w Mińsku. Ostatnio przyjechał jednak do Polski i wystąpił razem z Roksaną Węgiel na scenie. W trakcie koncertu w Jastrzębiu-Zdroju zaśpiewali wspólnie nową piosenkę artystki „Nie zmienisz mnie” w wersji akustycznej. Daniel wykonał swoje partie w języku białoruskim.

Roksana Węgiel śpiewa „Dziwny jest ten świat” [WIDEO]

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia w Polsce. Jej głosem zdążyła się już zachwycić cała Europa podczas zwycięskiej Eurowizji Junior 2018. 14-latka wystąpiła ostatnio w programie „Jaka to melodia?”, gdzie zaśpiewała legendarny przebój „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK