Zamknij

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Artystka zdradziła nowe informacje

Piotr Krajewski
06.06.2019 14:57
Roksana Węgiel zatrzymana przez policję artystka zdradziła nowe informacje
fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel została ostatnio zatrzymana przez policję w drodze na jeden ze swoich koncertów. Funkcjonariusze poinformowali, że kierowca wiozący artystkę bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji. Cała sprawa wywołała ogromne poruszenie w internecie. Roksana Węgiel zdecydowała się więc na kolejny komentarz i przedstawiła nowe informacje.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję: nowe informacje

Zatrzymanie Roksany Węgiel przez policję wywołała w internecie niemałą burzę. W drodze na koncert z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie samochód wiozący artystę został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Powodem było bezprawne użycie uprzywilejowanej sygnalizacji przez kierowcę. Kontrola policyjna spowodowała, że 14-latka nie dotarła na czas i ostatecznie nie wystąpiła dla swoich fanów.

Roksana Węgiel szybko skomentowała całą sytuację na Instagramie, twierdząc, iż policjant wykazał się w tym przypadku brakiem wyrozumiałości. W rozmowie z portalem „Przeambitni” zdecydowała się jednak na kolejny komentarz i podała nowe informacje w sprawie zatrzymania.

Spieszyliśmy się na lotnisko. Po prostu szkoda o tym teraz rozmawiać. To totalnie nie zależało od nas. Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione na 100 procent. Przewoziły nas specjalne służby, a policja miała być poinformowana o tym, że jest taka sytuacja. Chodzi o pewne agencje, które miały się tym zająć, ale wyszło inaczej — powiedziała nastoletnia gwiazda.

Roksana Węgiel i nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”

W środę Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”. Zapowiada on jej debiutancką płytę, która ukaże się już 7 czerwca. Utwór wyprodukował Cutfather, producent hitów Katy Perry, Liama Payne’a, Sigali, Olly’ego Mursa i Kylie Minogue. W internecie można zobaczyć także nowy teledysk Roksany Węgiel do singla „Dobrze jest, jak jest”.

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/przeambitni.pl/PK