Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Artystka zdradziła nowe informacje

06.06.2019 14:57

Roksana Węgiel została ostatnio zatrzymana przez policję w drodze na jeden ze swoich koncertów. Funkcjonariusze poinformowali, że kierowca wiozący artystkę bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji. Cała sprawa wywołała ogromne poruszenie w internecie. Roksana Węgiel zdecydowała się więc na kolejny komentarz i przedstawiła nowe informacje.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję artystka zdradziła nowe informacje fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję: nowe informacje

Zatrzymanie Roksany Węgiel przez policję wywołała w internecie niemałą burzę. W drodze na koncert z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie samochód wiozący artystę został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Powodem było bezprawne użycie uprzywilejowanej sygnalizacji przez kierowcę. Kontrola policyjna spowodowała, że 14-latka nie dotarła na czas i ostatecznie nie wystąpiła dla swoich fanów.

Roksana Węgiel szybko skomentowała całą sytuację na Instagramie, twierdząc, iż policjant wykazał się w tym przypadku brakiem wyrozumiałości. W rozmowie z portalem „Przeambitni” zdecydowała się jednak na kolejny komentarz i podała nowe informacje w sprawie zatrzymania.

Spieszyliśmy się na lotnisko. Po prostu szkoda o tym teraz rozmawiać. To totalnie nie zależało od nas. Dostaliśmy błędne informacje, że wszystko jest załatwione na 100 procent. Przewoziły nas specjalne służby, a policja miała być poinformowana o tym, że jest taka sytuacja. Chodzi o pewne agencje, które miały się tym zająć, ale wyszło inaczej — powiedziała nastoletnia gwiazda.

Roksana Węgiel i nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”

W środę Roksana Węgiel wydała nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”. Zapowiada on jej debiutancką płytę, która ukaże się już 7 czerwca. Utwór wyprodukował Cutfather, producent hitów Katy Perry, Liama Payne’a, Sigali, Olly’ego Mursa i Kylie Minogue. W internecie można zobaczyć także nowy teledysk Roksany Węgiel do singla „Dobrze jest, jak jest”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/przeambitni.pl/PK

Oceń