Zamknij

Roksana Węgiel została zatrzymana przez policję. Nie dotarła na zaplanowany koncert

Piotr Krajewski
04.06.2019 12:05
Roksana Węgiel została zatrzymana przez policję nie dotarła na zaplanowany koncert
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Roksana Węgiel została zatrzymana przez policję i nie dojechała na zaplanowany koncert z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę samochód wiozący piosenkarkę bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji. Konieczna była więc interwencja służb.

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Dlaczego?

Roksana Węgiel nie wystąpiła na niedzielnym wydarzeniu organizowanym przez telewizję Polsat. 14-letnia piosenkarka miała być jedną z gwiazd imprezy z okazji Dnia Dziecka w Lubartowie.

W drodze na koncert samochód wiozący Roksanę Węgiel na koncert został zatrzymany przez policję.

>> Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Artystka zdradziła nowe informacje

Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, przepraszam Was kochani — poinformowała piosenkarka na Instagramie.

Policja z Małopolski zdecydowała się wydać oficjalny komunikat w sprawie zatrzymania Roksany Węgiel. Okazuje się, że kierowca wiozący gwiazdę cywilnym pojazdem bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji i odpowie za to przed sądem. Grozi mu kara grzywny. Jak dodaje portal „Przełom”, kierowca miał też zatrąbić na auto, którym kierował policjant po służbie. Wtedy doszło do zatrzymania.

Tak to jest jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano a kierowcę czeka sprawa w sądzie — czytamy w oświadczeniu małopolskiej policji na Twitterze.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/przelom.pl/PK