Zamknij

Ronnie Tutt nie żyje. Legendarny perkusista Elvisa Presleya miał 83 lata

18.10.2021 08:56
Elvis Presley
fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

Ronnie Tutt nie żyje. Słynny muzyk i perkusista Elvisa Presleya zmarł w wieku 83 lat. W trakcie wieloletniej kariery współpracował także z innymi wielkimi gwiazdami, m.in. Johnnym Cashem czy Stevie Nicks.

Nie żyje Ronnie Tutt. Legendarny perkusista zmarł 16 października w wieku 83 lat. Zasłynął przede wszystkim z wieloletniej współpracy z Elvisem Presleyem.

Ronnie Tutt nie żyje. Legendarny perkusista Elvisa Presleya miał 83 lata

Informację o śmierci muzyka potwierdziła jego rodzina. Jak poinformowała żona w rozmowie z TMZ.com, Ronnie Tutt zmarł z przyczyn naturalnych. 83-latek nie chciał spędzić ostatnich chwil w szpitalu i odszedł w otoczeniu bliskich w swoim domu w Tennessee.

Zobacz także: Nie żyje gwiazdor Eurowizji. Zmarł na COVID-19

Ronnie Tutt był częścią słynnego zespołu TCB Band, który towarzyszył na scenie Elvisowi Presleyowi. Muzyk występował z "Królem Rock and Rolla" od 1969 roku, aż do jego śmierci w 1977 roku.

W trakcie swojej wieloletniej kariery perkusista miał jednak okazję grać także z innymi wielkimi gwiazdami muzyki. Współpracował m.in. z Johnnym Cashem, Stevie Nicks, Kennym Rogersem, The Carpenters, Billym Joelem, Royem Orbisonem czy Neilem Diamondem.

RadioZET.pl/billboard.com,tmz.com