Zamknij

Czy Rosalia będzie nową gwiazdą muzyki? Piosenkarka z Hiszpanii robi furorę!

Redakcja
06.11.2018 14:12
ROSALÍA
fot. Youtube (ROSALÍA)

Już niedługo kolejna hiszpańska gwiazda może zrobić międzynarodową karierę. Oto Rosalia, która zrobiła ostatnio prawdziwą furorę występem na gali MTV EMA 2018 w Bilbao. Jej muzyka jest coraz popularniejsza, a teledyski mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Właśnie wydała swoją drugą płytę.

Rosalia: nowa gwiazda muzyki z Hiszpanii

Rosalia Vila to piosenkarka z Hiszpanii, która już niedługo może stać się międzynarodową gwiazdą. Tak przynajmniej twierdzi wiele osób po jej udanym występie na gali MTV EMA 2018 w Bilbao.

Artystka zrobiła furorę na scenie ze swoimi piosenkami „De Aquí No Sales” i „Malamente”. Zachwyciła widzów niesamowitą energią i świetnym tańcem. Internauci uznali jej występ za jeden z najlepszych podczas całej imprezy.

Na początku listopada Rosalia wydała swoją drugą płytę „El mal querer”, która zdobywa wiele pozytywnych recenzji. Piosenkarka z Katalonii tworzy muzykę w gatunkach new flamenco, alternatywne r&b i art pop.

Warto dodać, że Rosalia jest nominowana za swój hit „Malamente” do pięciu prestiżowych latynoskich Grammy. Utwór powalczy m.in. w kategoriach „piosenka roku”, „najlepsza piosenka alternatywa” czy „najlepszy teledysk”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK