Zamknij

Rozmowa o pracę z sanah. Śpiewająca rekrutacja hitem TikToka [WIDEO]

14.07.2021 13:13
Sanah
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

sanah została gwiazdą filmiku na TikToku. Siostry z kanału pksistesmusic wykorzystały fragmenty piosenek piosenkarki do stworzenia zabawnego nagrania.

sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak to polska piosenkarka, która od 7 roku życia gra na skrzypcach i pianinie. W wieku 11 lat napisała swoją pierwszą piosenkę. Kariera artystki rozpoczęła się na YouTubie.

Rozmowa o pracę z sanah.  Nagranie hitem TikToka [WIDEO]

Zuzanna publikowała na swoim kanale autorskie piosenki oraz covery znanych utworów. Jej głos pokochał między innymi Dawid Podsiadło oraz kanadyjski piosenkarz Matt Dusk. Dzięki rosnącemu rozgłosowi artystka w 2019 roku wydała pierwszy minialbum "Ja na imię niewidzialna mam". Rok później wokalistka wydała długogrającą płytę "Królowa dram".

Sukces krążka zmotywował sanah do jeszcze cięższej pracy. W 2021 roku ukazała się kolejna płyta artystki "Irenka", która osiągnęła już status platynowej.

pksistesmusic nagrały zabawne wideo z muzyką sanah

Muzyka sanah jest dla wielu inspiracją do tworzenia własnych piosenek. Z kolei siostrom z kanału pksistesmusic, twórczość wokalistki posłużyła do nagrania zabawnego wideo, które stało się hitem TikToka.

Dziewczyny wcieliły się w rekruterki podczas rozmowy o pracę. Jednak zamiast kandydata na stanowisko, odpowiedzi na pytania udzielała sanah. Nie osobiście, w nagranie wmontowano fragmenty jej piosenek pasujące do pytań.

Zabawne nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Najbliższe koncerty sanah odbędą się 14 lipca w Toruniu, 17 lipca podczas Letnich Brzmień w Gdańsku oraz 18 lipca w Ostródzie. Artystka zapowiedziała również jesienną trasę koncertową promującą najnowszy album.