Zamknij

Rusza Orange Warsaw Festival 2017. Spotkaj Radio ZET i baw się razem z nami

Redakcja
01.06.2017 16:06
OWF 2017 line-up
fot. ons.pl

Rusza Orange Warsaw Festival 2017 na warszawskim Służewcu. Przed nami koncerty gwiazd i mnóstwo dobrej zabawy. Kto wystąpi i co się będzie działo?

2 czerwca 2017 rusza kolejna odsłona Orange Warsaw Festivalu. Impreza potrwa dwa dni i po raz kolejny odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych. Na dwóch scenach wystąpią artyści polscy i zagraniczni, tacy jak Imagine Dragons, Years & Years, Martin Garrix, Maria Peszek, Kamp!, Natalia Nykiel czy wyczekiwani przez swoich fanów panowie z Kings Of Leon - autorzy hitowego, niezapomnianego "Sex on Fire".

Orange Warsaw Festival 2017: artyści

Pierwszy dzień OWF 2017 rozpocznie się ok. godziny 16.00 koncertem polskiej formacji Suumoo na Warsaw Stage. Potem na Orange Stage pojawi się grupa Kodaline. I tak co 1-1,5 godziny odbywać się będą koncerty na obydwu scenach. Tego dnia wystąpi dziewięciu artystów. Na Orange Stage wydarzenie zwieńczą Kings Of Leon i Martin Garixx. Wcześniej, ok. 19.00, zobaczymy brytyjskie trio elektroniczne - Years & Years. Na "polskiej" scenie ostatnim wykonawcą będzie Kamp!, a przed nim Maria Peszek, Łona i Webber, Little Simz i wspomniana już grupa Suumoo. Będzie to zdecydowanie rockowo-elektroniczny dzień.

Drugi dzień Orange Warsaw Festivalu upłynie w podobnych klimatach muzycznych. Jako główne gwiazdy Orange Stage pojawią się Imagine Dragons, grupa znana m.in. z utworu "Radioactive", oraz Francuzi z Justice, którzy swoją muzyką porwą tłumy. Polską "reprezentację" tego dnia na OWF 2017 tworzą: Rosalie., LOR, Miuosch, Daria Zawiałow i Natalia Nykiel.

Radio ZET na OWF 2017

Na festiwalowiczów, poza koncertami, czekać będzie wiele atrakcji - strefa relaksu, animacje w strefie dzieci czy stoiska gastronomiczne.

Ze swoją specjalną strefą pojawi się też Radio ZET! Będąc na OWF 2017 nie zapomnijcie nas odwiedzić. Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych), masę konkursów ze smart gadgetami, przestrzeń do relaksu dla zmęczonych szaleństwem oraz dobrą muzykę. Na miejscu spotkacie Marcina Wojciechowskiego z ZET na Punkcie Muzyki.

Dla tych, którzy na Służewcu nie mogą pojawić się osobiście, przygotowaliśmy program na żywo. Więcej informacji o naszej strefie znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Zapraszamy!

Radio ZET na Orange Warsaw Festival 2017

RadioZET.pl/AS