Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rusza Orange Warsaw Festival 2017. Spotkaj Radio ZET i baw się razem z nami

01.06.2017 16:06
xxx zet

Rusza Orange Warsaw Festival 2017 na warszawskim Służewcu. Przed nami koncerty gwiazd i mnóstwo dobrej zabawy. Kto wystąpi i co się będzie działo?

OWF 2017 line-up fot. ons.pl

2 czerwca 2017 rusza kolejna odsłona Orange Warsaw Festivalu. Impreza potrwa dwa dni i po raz kolejny odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych. Na dwóch scenach wystąpią artyści polscy i zagraniczni, tacy jak Imagine Dragons, Years & Years, Martin Garrix, Maria Peszek, Kamp!, Natalia Nykiel czy wyczekiwani przez swoich fanów panowie z Kings Of Leon - autorzy hitowego, niezapomnianego "Sex on Fire".

Orange Warsaw Festival 2017: artyści

Pierwszy dzień OWF 2017 rozpocznie się ok. godziny 16.00 koncertem polskiej formacji Suumoo na Warsaw Stage. Potem na Orange Stage pojawi się grupa Kodaline. I tak co 1-1,5 godziny odbywać się będą koncerty na obydwu scenach. Tego dnia wystąpi dziewięciu artystów. Na Orange Stage wydarzenie zwieńczą Kings Of Leon i Martin Garixx. Wcześniej, ok. 19.00, zobaczymy brytyjskie trio elektroniczne - Years & Years. Na "polskiej" scenie ostatnim wykonawcą będzie Kamp!, a przed nim Maria Peszek, Łona i Webber, Little Simz i wspomniana już grupa Suumoo. Będzie to zdecydowanie rockowo-elektroniczny dzień.

Drugi dzień Orange Warsaw Festivalu upłynie w podobnych klimatach muzycznych. Jako główne gwiazdy Orange Stage pojawią się Imagine Dragons, grupa znana m.in. z utworu "Radioactive", oraz Francuzi z Justice, którzy swoją muzyką porwą tłumy. Polską "reprezentację" tego dnia na OWF 2017 tworzą: Rosalie., LOR, Miuosch, Daria Zawiałow i Natalia Nykiel.

Radio ZET na OWF 2017

Na festiwalowiczów, poza koncertami, czekać będzie wiele atrakcji - strefa relaksu, animacje w strefie dzieci czy stoiska gastronomiczne.

Ze swoją specjalną strefą pojawi się też Radio ZET! Będąc na OWF 2017 nie zapomnijcie nas odwiedzić. Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych), masę konkursów ze smart gadgetami, przestrzeń do relaksu dla zmęczonych szaleństwem oraz dobrą muzykę. Na miejscu spotkacie Marcina Wojciechowskiego z ZET na Punkcie Muzyki.

Dla tych, którzy na Służewcu nie mogą pojawić się osobiście, przygotowaliśmy program na żywo. Więcej informacji o naszej strefie znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Zapraszamy!

Radio ZET na Orange Warsaw Festival 2017

RadioZET.pl/AS

Oceń