Teraz gramy

Rusza sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana w Polsce! O czym musisz wiedzieć?

06.07.2017 10:46

Brytyjski wokalista przyjedzie w 2018 roku do Warszawy w ramach trasy „Divide Tour”. To będzie jego druga wizyta w polskiej stolicy. Sprzedaż biletów rozpocznie się już w sobotę, 8 lipca. Co musisz wiedzieć? Sprawdź szczegółowe informacje.

Rusza sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana w Polsce! O czym musisz wiedzieć? fot. ons.pl

Ed Sheeran wystąpi 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Wejście na stadion będzie możliwe od godz. 16:00. Koncert rozpocznie się o godz. 21:00.

Artysta będzie promował swój trzeci studyjny album „Divide”, z którego pochodzą takie hity jak „Shape of You” i „Galway Girl”. Artysta pojawi się także m.in. w Paryżu, Amsterdamie, Sztokholmie, Berlinie i Wiedniu.

Ed Sheeran w Warszawie 2018: ZAKUP BILETÓW, CENY, PLAN SEKTORÓW

Wejściówki na koncert Brytyjczyka będzie można kupić już od 8 lipca od godz. 11:00 na stronie internetowej Eventim, w aplikacji mobilnej EVENTIM PL oraz w warszawskim punkcie Eventim przy Alejach Jerozolimskich 25 (w godz. 11:00-15:00).

Trzy dni później, 11 lipca, bilety będą dostępne również stacjonarnie – m.in. w salonach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Ceny biletów:

 • Płyta: 269 złotych
 • Trybuna Premium: 379 złotych
 • Trybuna Dolna: 269 złotych
 • Trybuna Górna: 229 złotych
 • Trybuna Górna: 209 złotych
 • Sektor K: 400 złotych (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)
Koncert fot. mat. prasowe

BILETY NA KONCERT: NAJWAŻNIEJSZE INFO

 • Wejściówki są imienne,
 • Obowiązuje limit 4 biletów na klienta - jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 4 bilety,
 • Dane osobowe należy podać w trakcie zakupu wejściówek,
 • Dane zostaną wydrukowane na bilecie i będą weryfikowane z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna),
 • Nie trzeba podawać danych każdego uczestnika koncertu – wystarczy, że na bilecie znajdzie się imię i nazwisko kupującego. Ważna informacja: kupujący musi wziąć udział w wydarzeniu, a pozostali uczestnicy, którzy posiadają bilety z jego danymi muszą przejść proces sprawdzania biletów razem z nim,
 • Osoby poniżej 16. roku życia – mają obowiązek przyjść z pełnoletnim opiekunem, przy wejściu będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek, opiekun musi posiadać bilet na koncert.

Ed Sheeran i wielki sukces komercyjny

Popularność Brytyjczyka rośnie z roku na rok. Wszystkie jego dotychczasowe albumy stały się wielkimi hitami na całym świecie, również w Polsce. Podobnie jak utwory singlowe, które słuchacze Radia ZET pokochali od pierwszego przesłuchania. Mowa chociażby o „I See Fire”, „Don’t”, „Thinking Out Loud”, „Castle on the Hill”, „Shape of You” i najnowsze „Galway Girl”.

Przypominamy, że najnowszy singiel nadal radzi sobie świetnie na Liście Przebojów Radia ZET. Na utwór możecie zagłosować tutaj.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi