Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Nicki Minaj i Future!

15.06.2018 10:38

Punktualnie o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy w Polsce koncert Nicki Minaj. Królowa rapu przyjedzie do naszego kraju dopiero w przyszłym roku, ale już teraz zainteresowanie jej pierwszym występem jest przeogromne. Radio ZET to patron medialny koncertu.

Nicki Minaj fot. mat. prasowe

Nicki Minaj to gorące nazwisko w świecie hop-hopu i najsłynniejsza współczesna raperka. Nic dziwnego, że jej pierwszemu koncertowi w Polsce towarzyszy tak duże zainteresowanie. Na profilach społecznościowych jednego z fanclubu artystki w Polsce oraz organizatora wydarzenia można przeczytać komentarze w stylu: „Tyle na tę chwilę czekałam”, „Czy ja właśnie umarłam? Czy jeszcze żyję? Tak poważnie, serio serio?” czy krótkie „Hurra!”. Fani już organizują się na przyjazd i wymieniają informacje o tym, na jakie miejsca najlepiej kupić bilety. Wielu z nich docenia także to, że razem z Nicki Minaj przyjedzie Future – jeden z największych amerykańskich raperów. Na scenach całej trasy o nazwie „NickiHndrxx” wystąpią razem.

— Zainteresowanie fanów i mediów koncertem Nicki Minaj można porównać do poruszenia, jakie towarzyszyło im przy ogłoszeniu występów Justina Biebera i Justina Timberlake'a — zauważa Janusz Stefański a agencji Prestige MJM, organizującej przyjazd do Polski Nicki Minaj i  Future.

Fani już mogą kupować bilety. Do wyboru mają trzy sposoby ich nabycia: na stronach bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju.

— Radzimy nie czekać na ostatnią chwilę z zakupem, bo one szybko mogą się skończyć — mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. W ofercie są bilety w cenach regularnych na płytę za 229 i 335 zł oraz na trybuny za 225 i 345 zł. Dla największych fanów Nicki Minaj i Future przygotowano także pakiety VIP. Koncert Nicki Minaj i Future odbędzie się 24 lutego 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi

Oceń