Zamknij

Ryan Breaux nie żyje. 18-letni brat Franka Oceana zginął w wypadku samochodowym

04.08.2020 12:51
Frank Ocean
fot. AFP/EAST NEWS

Frank Ocean w żałobie. Amerykańskie media informują, że młodszy brat artysty i laureata nagrody Grammy zginął w wypadku samochodowym. Ryan Breaux miał zaledwie 18 lat.

Frank Ocean stracił brata. Jak informują amerykańskie media, jego młodszy brat zginął w wypadku samochodowym w niedzielę.

Do tragicznego wypadku z udziałem 18-letniego Ryana Breauxa, brata Franka Oceana doszło w Kalifornii. W zdarzeniu zginął również jego 20-letni kolega.

Brat Franka Oceana nie żyje. 18-latek zginął w wypadku samochodowym

Ryan Breaux zginął w wypadku samochodowym w kalifornijskim mieście Thousand Oaks. Magazyn People podaje, że samochód zjechał na środek drogi i uderzył w drzewo, które znajdowało się między jezdniami. Auto stanęło w płomieniach.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili śmierć 18-letniego brata Franka Oceana i 20-letniego Ezekiala Bishopa. Służby badają przyczyny tragicznego zdarzenia. Pojawiają się informacje, że do wypadku mogło dojść z powodu nadmiernej prędkości.

Ryan Breaux pojawił się w utworze „Futura Free”, który pojawił się na drugiej płycie Franka Oceana. 32-letni muzyk jest uznawany za jednego z najciekawszych amerykańskich artystów. Ma na swoim koncie dwa krążek „Channel Orange” i „Blonde”. Wydał również album wizualny „Endless”. Otrzymał dwie prestiżowe nagrody Grammy, a do jego największych hitów należą utwory „Lost” i „Thinkin Bout You”. Współpracował m.in. z Calvinem Harrisem, Kanye Westem, Jayem-Z, ASAP Rocky czy Tyler, The Creator.

RadioZET.pl/people.com