Zamknij

Ryan Gosling śpiewa. Słynny aktor ma własny zespół Dead Man's Bones [WIDEO]

Piotr Krajewski
22.07.2019 17:06
Ryan Gosling śpiewa aktor ma własny zespół Dead Mans Bones
fot. Ma/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ryan Gosling to jeden z najpopularniejszych dziś aktorów na świecie. Mało kto jednak wie, że gwiazdor świetnie radzi sobie także ze śpiewaniem. Od wielu lat 38-latek Kanadyjczyk ma swój własny zespół, z którym wydał nawet jedną płytę. Posłuchajcie, jak śpiewa Ryan Gosling.

Ryan Gosling śpiewa. Ma własny zespół i wydał płytę

Ryan Gosling jest aktorem, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Kanadyjczyk może pochwalić się jednak nie tylko aktorskim talentem. W wolnych chwilach 38-latek chętnie oddaje się swojej drugiej pasji, czyli muzyce.

Okazuje się, że aktor gra na wielu instrumentach i śpiewa. W 2005 roku założył nawet własny zespół Dead Man's Bones, który stworzył razem ze swoim przyjacielem Zachem Shieldsem. Do tej pory formacja Ryana Goslinga wydała jeden studyjny album. Debiutancka płyta zatytułowana po prostu „Dead Man's Bones” ukazała się w 2009 roku i została nagrana wspólnie z chórem dziecięcym Silverlake Conservatory Children's Choir.

Muzyka zespołu Ryana Goslinga nie jest łatwa do zdefiniowana. Grupa nagrywała utwory w stylu mrocznego rocka, mieszając jednocześnie rocka gotyckiego z elementami horroru. Od kilku lat para nie tworzy nowej muzyki. Dead Man's Bones nigdy jednak nie ogłosili oficjalnie zakończenia działalności.

Ryan Gosling śpiewa w „La La Land”

Miliony widzów miały okazję usłyszeć wokalny talent Ryana Goslinga w słynnym filmie „La La Land”, który w 2017 roku otrzymał aż sześć Oscarów. To właśnie za tę rolę aktor otrzymał pierwszego w karierze Złotego Globa.

Ryan Gosling aktywnie zaangażował się, razem z Emmą Stone, w ścieżkę dźwiękową „La La Land”. 38-latek zaśpiewał m.in. nagrodzony Oscarem utwór „City of Stars”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK