Zamknij

Taco Hemingway dostał podziękowania od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Co zrobił raper?

Piotr Krajewski
26.07.2019 12:47
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podziękowało Taco Hemingwayowi co zrobił raper
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Taco Hemingway znów bije rekordy popularności nową płytą. Albumem „Pocztówka z WWA, Lato '19” zainteresowali się jednak nie tylko fani słynnego rapera. Jeden z utworów zrobił wrażenie także na Rządowym Centrum Bezpieczeństwa. Pracownicy instytucji podziękowali Hemingwayowi.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa dziękuje Taco Hemingwayowi. Co zrobił raper?

Nowa płyta Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA, Lato '19” jest jedną z najgorętszych premier tegorocznego lata. Mówią o niej już nie tylko najwięksi fani rapera, ale również państwowe instytucje.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które w momencie zagrożenia wysyła milionom Polaków komunikaty z ostrzeżeniami, zwróciło uwagę na jedną z piosenek Taco Hemingwaya. Na jego nowym albumie znalazł się utwór zatytułowany „Alert RCB”. Tak właśnie nazywa się system SMS-owego ostrzegania o zagrożeniach.

Alert RCB inspiruje artystów. Jesteśmy dumni. Taco Hemingway, dziękujemy — czytamy w komunikacie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Dawid Podsiadło na nowej płycie Taco Hemingwaya

Dawid Podsiadło pojawił się na nowej płycie Taco Hemingwaya, którą raper niespodziewanie opublikował w internecie przed oficjalną premierą. Przypomnijmy, że 28 września artyści zagrają wspólny koncert na PGE Narodowym w Warszawie. 

Autora przeboju „Małomiasteczkowy” możemy usłyszeć w piosenkach „W piątki leżę w wannie” i „Sanatorium”, gdzie pojawia się także Rosalie

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK