Zamknij

Sabina Jeszka z nową piosenką. Finalistka „Mam Talent” wróciła! [WIDEO]

Redakcja
02.11.2018 15:52
Sabina Jeszka
fot. VIPHOTO/East News, Youtube (Sabina Jeszka)

Sabina Jeszka była jedną z finalistek 3. edycji programu „Mam Talent”. Mnóstwo osób wróżyło jej wielką przyszłość. Piosenkarce nie udało się jednak zrobić oszałamiającej kariery. Pod koniec października Sabina Jeszka powróciła do świata muzyki z nową piosenką „Jeśli żyć”. Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka „Mam Talent”.

Sabina Jeszka z nową piosenką. Finalistka Mam Talent wróciła

Sabina Jeszka zaprezentowała nową piosenkę zatytułowaną „Jeśli żyć”, którą stworzyła razem z Krzysztofem Pszoną i Januszem Onufrowiczem. Do niezwykle emocjonalnej ballady powstał także czarno-biały teledysk.

Oto kawałek mojego serca. Chociaż zazwyczaj się do Was uśmiecham, jest we mnie część, która od dawna boli. Chciałabym, żeby każdy z Was znalazł bolesny kawałek w sobie, z którym sobie nie radzi od dawna, zaakceptował, że on jest i starał się go pokochać, bo to część Waszego życia... — napisała Sabina Jeszka na swoim Facebooku.

Od udziału Sabiny Jeszki w programie „Mam Talent” minęło już 8 lat. Artystce nie udało się jeszcze wydać debiutanckiej płyty. Zaprezentowała dotąd kilka singli, m.in. „Good Times”, „To mój czas” i „Tego chcę”. Od wielu lat gościnnie występuje w programie „Jaka to melodia?”. W maju tego roku została mamą córeczki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK