Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki powrót Sade. Legenda soulu prezentuje nową piosenkę

07.03.2018 15:57

Sade Adu to jedna z najważniejszych postaci współczesnego soulu. Liderka i wokalistka grupy Sade powraca po 8 latach z zupełnie nowym utworem „Flower Of The Universe”. Piosenka znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do nowego filmu Disneya „Pułapka czasu”.

Sade fot. Youtube (SadeVEVO)

Sade – Flower of the Universe. Piosenka z filmu Disneya

Klimatyczna ballada „Flower of the Universe” to pierwsza od kilku lat piosenka Sade. Utwór promuje nową superprodukcję Disneya zatytułowaną „Pułapka czasu”. Film z Reese Witherspoon i Oprah Winfrey w rolach głównych wejdzie do polskich kin już 13 kwietnia.

Oprócz Sade na oficjalnym soundtracku pojawią się utwory m.in. Sii, Demi Lovato i DJ Khaled.

Sade Adu

Brytyjski zespół, którego liderką jest Sade, wydał dotąd sześć albumów. Wszystkie z nich odniosły komercyjny sukces, sprzedały się w milionach egzemplarzy i zdobyły wiele ważnych nagród, w tym prestiżowe Grammy.

Muzyka Sade łączy w sobie brzmienia soulu, jazzu i r&b. Do największych hitów grupy należą utwory „Smooth Operator”, „No Ordinary Love”, „By Your Side” czy „The Sweetest Taboo”.

Ich ostatnią studyjną płytą jest „Soldier of Love” z 2010 roku. Krążek zrobił furorę wśród polskich słuchaczy i pokrył się w naszym krajem diamentem.

RadioZET.pl/PK 

Oceń
Tagi