Zamknij

Salvador Sobral przyjedzie do Polski. To zwycięzca Eurowizji 2017!

Redakcja
17.05.2018 14:51
Salvador Sobral
fot. AP/EAST NEWS

Salvador Sobral, zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Artysta odwiedzi nasz kraj w kwietniu 2019 roku.

Eurowizja: Salvador Sobral przyjedzie do Polski

Salvador Sobral wystąpi w Polsce. 28-letni portugalski artysta, który kilka miesięcy temu przeszedł przeszczep serca, przyjedzie z trasą koncertową do naszego kraju w kwietniu 2019 roku. Nie wiadomo na ten moment, w jakich miastach pojawi się zwycięzca Eurowizji 2017.

Zobacz także

Niewykluczone, że Sobral przyjedzie do Polski wraz ze swoim nowym muzycznym projektem Alexander Search, w którym jest głównym wokalistą.

W maju ukazał się nowy singiel Salvadora zatytułowany „Mano a mano”, który zapowiada jego kolejny album. Druga płyta Portugalczyka ukaże się w październiku tego roku.

Eurowizja 2017

Salvador Soler zwyciężył w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017 z utworem „Amar pelos dois”. Emocjonalny występ Portugalczyka spotkał się z wielkim entuzjazmem wielomilionowej widowni i pokonał z ogromną przewagą m.in. Bułgarię, Mołdawię, Belgię czy Szwecję.

Portugalczyk wystąpił podczas finału Eurowizji 2018 w Lizbonie. Był to jego pierwszy publiczny występ od czasu przeszczepu serca.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PAP, onet.pl/PK