Zamknij

Sam Smith zapowiada płytę i prezentuje nowy singiel. Premiera "Diamonds" w Radiu ZET

18.09.2020 10:53
Sam Smith
fot. mat. prasowe

Sam Smith wrócił z nowym singlem „Diamonds”. Piosenka zapowiada jego długo wyczekiwany, nowy album zatytułowany „Love Goes”. Artysta zdradził datę premierę płyty. Premiera nowego singla „Diamonds” Sama Smitha na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

Sam Smith przygotowuje się do wydania nowej płyty „Love Goes”. Laureat Grammy, Złotego Globa i Oscara zdradził w końcu szczegóły na temat kolejnego albumu. Poznaliśmy datę premiery.

Zanim jednak ukaże się nowa płyta, Sam Smith zdecydował się zaprezentować fanom jeszcze jeden singiel. Piosenka „Diamonds” trafiła do internetu.

Sam Smith w nowym singlu „Diamonds”

Sam Smith zaprezentował nowy singiel „Diamonds”, który jest utrzymany w bardzo tanecznym i przebojowym klimacie. Utwór opowiada o wyzwalającej miłości przeżytej bez żadnego żalu.

W internecie pojawił się także oficjalny teledysk promujący nowy singiel Sama Smitha. Wideo wyreżyserował Luke Monaghan, twórca poprzednich klipów brytyjskiego muzyka, m.in. do hitów „How Do You Sleep”, „Too Good At Goodbyes” oraz „Writing’s On The Wall”.

Nowa płyta Sama Smitha. Kiedy premiera albumu „Love Goes”?

Sam Smith wydaje nową płytą „Love Goes”, która ukaże się już 30 października. Na albumie, poza najnowszym singlem „Diamonds”, znajdzie się także wydany niedawno kawałek „My Oasis” w duecie z Burna Boy. Jako utwory dodatkowe pojawią się single wydane pomiędzy płytami, w tym m.in. duety z Normani, Calvinem Harrisem oraz Demi Lovato.

Przy tworzeniu nowego albumu Sam Smith współpracował z bardzo popularnymi twórcami, m.in. Stevem Macem (Ed Sheeran, Celine Dion), Shellback/MXM (Robyn, P!nk, Britney Spears), Labrinthem, Stargate, Guy’em Lawrence z Disclosure oraz Jimmym Napes.

Ostatnie dwa lata były najbardziej eksperymentalnym czasem w moim życiu, nie tylko osobiście, ale i muzycznie (…) Efekty są magiczne, terapeutyczne i po prostu przyjemne (…) Czysta miłość do śpiewania, tworzenia i tańczenia. (…) Posłuchajcie tych piosenek z otwartym sercem, traktujcie każdą jako inny kwiat z ogrodu, bawcie się przy nich. Przy pisaniu kilku z nich nie chcieliśmy brać wszystkiego na poważnie. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się przy tych kawałkach

Sam Smith o nowej płycie

RadioZET.pl/mat.prasowe