Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sam Smith i Normani w nowym singlu „Dancing With a Stranger”. Gorący duet

11.01.2019 13:32

Sam Smith wciąż robi furorę z „Promises”, wspólnym singlem z Calvinem Harrisem. Artysta prezentuje teraz kolejny utwór, który nagrał z Normani — wschodzącą gwiazdą pop znaną z girlsbandu Fifth Harmony. Właśnie ukazała się ich wspólna piosenka „Dancing With a Stranger”. W piątek singiel miał premierę na antenie Radia ZET.

Sam Smith fot. Youtube (Sam Smith)

Sam Smith, Normani — „Dancing With a Stranger”. Nowy singiel

Sam Smith i Normani nagrali wspólny singiel „Dancing With a Stranger”, który może sporo namieszać na światowych listach przebojów. Utwór łączy w sobie popowe brzmienia z dźwiękami r&b.

Do współpracy doszło w Los Angeles, gdzie artyści nagrywali swoje solowe kompozycje. Jak się okazało, Sam Smith jest wielkim fanem Normani, którą wielu słuchaczy może znać z girlsbandu Fifth Harmony.

Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć „Dancing With a Stranger”. Piosenka powstała podczas trasy „The Thrill of it All”. W utworze opisuję emocje związane z łączeniem życia prywatnego i byciem w trasie. Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, ponieważ od zawsze uwielbiałem Normani za całokształt. Jestem niezmiernie szczęśliwy, obserwując, jak rozwija się jej kariera — mówi Sam Smith.

Solowa kariera Normani rozpoczęła się w 2018 roku za sprawą popularnego singla „Love Lies”, który nagrała razem z Khalidem. Utwór znalazł się na 1. miejscu listy Top 40 Radio w USA i pokrył się tam podwójną platyną. 22-letnia Normani współpracowała już m.in. z Calvinem Harrisem, Kehlani czy Quavo. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, a w marcu wyruszy w trasę koncertową razem z Arianą Grande.

– To prawdziwy zaszczyt, że mogłam nagrać kawałek z jednym z najlepszych wokalistów naszej dekady. Sam Smith od dłuższego czasu jest jednym z najczęściej słuchanych przeze mnie artystów. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę mogła powiedzieć: nagrałam z nim piosenkę. Rozpiera mnie duma – mówi Normani.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń