Zamknij

Sam Smith i Normani w gorącym teledysku do singla „Dancing With a Stranger” [WIDEO]

Redakcja
29.01.2019 12:39
Sam Smith Normani Dancing with a Stranger teledysk
fot. Youtube (Sam Smith)

Sam Smith i Normani prezentują oficjalny teledysk do swojego wspólnego singla „Dancing With a Stranger”. Piosenka cieszy się coraz większą popularnością. Pojawiła się już także w propozycjach do Listy Przebojów Radia ZET.

Sam Smith, Normani — „Dancing With a Stranger”. Oficjalny teledysk

Sam Smith i Normani zaprezentowali teledysk do swojej wspólnej piosenki zatytułowanej „Dancing With a Stranger”. To pierwsza muzyczna współpraca artystów. Łączący w sobie pop i brzmienie r&b singiel zdobywa coraz większą popularność w zestawieniach na całym świecie. Utwór pojawił się już także w propozycjach do Listy Przebojów Radia ZET.

Klip został wyreżyserowany przez Vaughana Arnella, autora teledysków m.in. One Direction, George'a Michaela, Robbiego Williamsa i Spice Girls.

Do współpracy Sama Smitha i Normani doszło w Los Angeles, gdzie artyści nagrywali swoje solowe kompozycje. Jak się okazało, Brytyjczyk jest wielkim fanem piosenkarki, którą wielu słuchaczy może kojarzyć z girlsbandu Fifth Harmony.

Jestem niezwykle podekscytowany, że wszyscy będą mogli usłyszeć „Dancing With a Stranger”. Piosenka powstała podczas trasy „The Thrill of it All”. W utworze opisuję emocje związane z łączeniem życia prywatnego i byciem w trasie. Jest to dla mnie wyjątkowa chwila, ponieważ od zawsze uwielbiałem Normani za całokształt. Jestem niezmiernie szczęśliwy, obserwując, jak rozwija się jej kariera — mówi Sam Smith.

Solowa kariera Normani rozpoczęła się w 2018 roku za sprawą popularnego singla „Love Lies”, który nagrała razem z Khalidem. Utwór znalazł się na 1. miejscu listy Top 40 Radio w USA i pokrył się tam podwójną platyną. 22-letnia Normani współpracowała już m.in. z Calvinem Harrisem, Kehlani czy Quavo. Obecnie pracuje nad debiutancką płytą, a w marcu wyruszy w trasę koncertową razem z Arianą Grande.

To prawdziwy zaszczyt, że mogłam nagrać kawałek z jednym z najlepszych wokalistów naszej dekady. Sam Smith od dłuższego czasu jest jednym z najczęściej słuchanych przeze mnie artystów. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę mogła powiedzieć: nagrałam z nim piosenkę. Rozpiera mnie duma – mówi Normani. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK