Zamknij

Sam Smith i Renee Zellweger nagrali piosenkę do filmu "Judy". To cover utworu "Get Happy"

Piotr Krajewski
26.09.2019 15:33
Sam Smith Renee Zellweger nagrali piosenkę Get Happy do filmu Judy
fot. Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com, Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Sam Smith i gwiazda „Bridget Jones” Renee Zellweger nagrali razem cover utworu „Get Happy”. Nowa wersja piosenki powstała na potrzeby filmu biograficznego o Judy Garland, legendarnej amerykańskiej aktorce i piosenkarce. Zellweger zagra w nim główną rolę.

Sam Smith i Renee Zellweger nagrali razem piosenkę. Cover „Get Happy” 

Sam Smith i Renee Zellweger w jednej piosence. W internecie pojawił się ich cover utworu „Get Happy”, który został nagrany na potrzeby nowego filmu „Judy”, gdzie gwiazda „Bridget Jones” wcieli się w legendarną postać Judy Garland. Produkcja trafi do amerykańskich kin już 27 września.

Co ciekawe, Renee Zellweger jest odpowiedzialna także za ścieżkę dźwiękową — zaśpiewała wszystkie kawałki, które znalazły się na oficjalnym soundtracku.

Piosenka „Get Happy” zdobyła popularność właśnie za sprawą Judy Garland, która wykonała ją w filmie „Summer Stock” z 1950 roku.

Kim była Judy Garland?

Judy Garland zdobyła popularność za sprawą filmów „Czarnoksiężnik z Oz”, „Narodziny gwiazdy” czy „Wyrok w Norymberdze”. Została nagrodzona Złotym Globem i była dwukrotnie nominowana do Oscara. W trakcie kariery zmagała się jednak z wieloma problemami, m.in. uzależniła się od leków i alkoholu. Zmarła w 1969 roku po przedawkowaniu leków nasennych. Miała 47 lat.

RadioZET.pl/PK