Zamknij

Nowa płyta Sama Smitha. „Love Goes” to prawdziwa muzyczna mieszanka: „Czysta miłość do śpiewania”

30.10.2020 18:02
Sam Smith
fot. mat. prasowe

Sam Smith zaprezentował nową płytę „Love Goes”. Zdobywca Oscara, Grammy i Złotego Globa powrócił z albumem pełnym różnorodnej muzyki. Znalazło się na nim miejsce na wielkie taneczne przeboje, ale również pełne emocji ballady.

Sam Smith wrócił z nowym albumem „Love Goes”. To już trzecia płyta w karierze zdobywcy Grammy, BRIT, Złotego Globa i Oscara.

Nowa płyta Sama Smitha "Love Goes" już dostępna

Sam Smith wydał nową płytą „Love Goes”. Na albumie, poza przebojem „Diamonds”, znalazł się także utwór „My Oasis” w duecie z Burna Boy i nowy singiel „Kids Again”. Jako utwory dodatkowe pojawią się single wydane pomiędzy płytami, w tym m.in. duety z Normani, Calvinem Harrisem oraz Demi Lovato.

Przy tworzeniu nowego albumu Sam Smith współpracował z bardzo popularnymi twórcami, m.in. Stevem Macem (Ed Sheeran, Celine Dion), Shellback/MXM (Robyn, P!nk, Britney Spears), Labrinthem, Stargate, Guy’em Lawrence z Disclosure oraz Jimmym Napes. Współtwórcą okładki płyty i klipu do nowego singla „Kids Again” jest słynny na całym świecie brytyjskie fotograf modowy oraz reżyser Alasdair McLellan („Vogue”, Kim Jones, Louis Vuitton).

Ostatnie dwa lata były najbardziej eksperymentalnym czasem w moim życiu, nie tylko osobiście, ale i muzycznie (…) Efekty są magiczne, terapeutyczne i po prostu przyjemne (…) Czysta miłość do śpiewania, tworzenia i tańczenia. (…) Posłuchajcie tych piosenek z otwartym sercem, traktujcie każdą jako inny kwiat z ogrodu, bawcie się przy nich. Przy pisaniu kilku z nich nie chcieliśmy brać wszystkiego na poważnie. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się przy tych kawałkach

Sam Smith o nowej płycie

Sam Smith zamierza uczcić premierę „Love Goes” koncertem w kultowym Abbey Road Studios. W setliście nie zabraknie nagrodzonych Grammy przebojów – „Stay With Me”, „Lay Me Down” czy „Too Good At Goodbyes” – jak również światowej koncertowej premiery materiału z „Love Goes”, w tym singla „Diamonds”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK