Zamknij

Samolot z ekipą Pink rozbił się na lotnisku w Danii. Maszyna stanęła w płomieniach

Piotr Krajewski
07.08.2019 09:15
Samolot z ekipą Pink rozbił się w Danii maszyna piosenkarki stanęła w płomieniach
fot. PAP/EPA/OEXENHOLT

Samolot z ekipą Pink na pokładzie rozbił się w poniedziałek podczas lądowania na lotnisku w Danii. W wyniku uderzenia o ziemię maszyna zapaliła się, ale menadżer i pozostali współpracownicy piosenkarki zdołali szybko opuścić pokład. Policja poinformowała, że nie ma rannych.

Samolot z ekipą Pink rozbił się w Danii. Maszyna się zapaliła 

W poniedziałek wieczorem doszło do wypadku prywatnego samolotu z ekipą Pink na lotnisku w Aarhus w Danii. Niewielka maszyna miała poważne problemy przy lądowaniu, rozbiła się i stanęła w płomieniach.

Jak podają zagraniczne media, samolotem Cessna podróżowało 10 osób, w tym menadżer Pink i pozostali współpracownicy. Wszystkim pasażerom udało się jednak opuścić maszynę o własnych siłach. Nikt nie został ranny.

Na pokładzie nie było piosenkarki. Niewielki samolot leciał z norweskiego Oslo, gdzie w poniedziałek 39-letnia artystka grała koncert w ramach trasy „Beautiful Trauma World Tour”. Na środę Amerykanka ma zaplanowany występ w Danii.

Przyczyna wypadku samolotu z ekipą Pink nie jest jeszcze znana. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Pink wystąpiła w Warszawie. Koncert na PGE Narodowym

W ramach trasy „Beautiful Trauma World Tour” Pink wystąpiła również w Polsce. Koncert amerykańskiej gwiazdy odbył się 20 lipca na PGE Narodowym w Warszawie.

>> Przeczytaj naszą relację z koncertu Pink w Warszawie

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tvn24.pl,variety.com/PK