Zamknij

Sanah w singlu "Szampan". Jej nową piosenką zachwyca się Dawid Podsiadło [WIDEO]

Piotr Krajewski
03.01.2020 14:31
Sanah Szampan nowy singiel zachwyca się nim Dawid Podsiadło teledysk wideo
fot. mat. prasowe

Sanah to nowa artystka na polskiej scenie muzycznej, która już w tym roku wyda debiutancką płytę. Zapowiada ją najnowszy singiel zatytułowany „Szampan”. Nową piosenką Sanah zachwyca się także Dawid Podsiadło, który od początku wspiera młodą wokalistkę.

Sanah — Szampan. Nowy singiel, którym zachwyca się Dawid Podsiadło

Sanah zaprezentowała nowy singiel „Szampan”, który zapowiada jej debiutancki album. Premiera płyty jest zaplanowana na wiosnę tego roku.

— Sanah reprezentuje inteligentny pop pełen emocji, codziennych rozterek, ale i humoru, który pozwala sobie z nimi radzić. Słowa grają tu niebagatelną rolę — wokalistka miesza poezję z młodzieżowym slangiem — czytamy w zapowiedzi singla „Szampan”.

W piosence „Szampan” Sanah łączy wpadającą w ucho melodię z bardzo słodko-gorzkim tekstem. Utwór promuje teledysk zrealizowany przez The Dreams Studio.

Nowy singiel Sanah docenił już także Dawid Podsiadło, który udostępnił go w mediach społecznościowych. Artysta wspiera 22-letnią wokalistę od początku jej kariery. W trakcie jednego ze swoich koncertów w ramach trasy „Wielkomiejski Tour” zaśpiewał na żywo piosenkę zatytułowaną „Cząstka”. Sanah postanowiła podziękować Dawidowi za wsparcie w wyjątkowy sposób — w grudniu zaprezentowała medley jego przebojów, w którym połączyła utwory „Project 19”, „Nieznajomy” i „Nie kłami”.

Sanah to młoda wokalistka zauważona dzięki piosenkom, jakie umieszczała na swoim kanale na YouTube. W październiku zeszłego roku Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, wydała swoją debiutancką EP-kę „Ja na imię niewidzialna mam”. Pochodzą z niej m.in. utwory „Siebie zapytasz”, „Cząstka” czy „Proszę Pana”, które cieszą się dużą popularnością w sieci.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy

Zagłosuj

Czy podoba Ci się muzyka Sanah?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK