Zamknij

Przebój Sanah w zupełnie nowej wersji. Cover hitu "Szampan" po angielsku [WIDEO]

23.06.2020 11:21
Sanah Szampan po angielsku cover hitu w języku angielskim wideo
fot. Youtube

„Szampan” Sanah to jeden z największych polskich hitów tego roku. Piosenka debiutującej wokalistki podbiła listy przebojów. Jesteście ciekawi, jak „Szampan” brzmi po angielsku? W internecie pojawił się wyjątkowy cover autorstwa Marty Gawęckiej.

Sanah to obecnie jedna z najchętniej słuchanych polskich piosenkarek. Wokalistka zdobyła ogromną popularność w internecie, a singiel „Szampan” sprawił, że utalentowaną Zuzanną Jurczak zainteresowała się nagle cała Polska.

Słuchacze oszaleli na punkcie „Szampana”. W mgnieniu oka piosenka stała się najczęściej granym utworem w polskich radiach, a teledysk podbił serwis YouTube, gdzie obejrzano go do tej pory niemal 40 milionów razy. Słynny singiel Sanah zdążył się już pokryć także podwójną platyną.

Niesamowity sukces „Szampana”, a także kolejnego singla „Melodia”, pomógł 22-letniej artystce w promocji debiutanckiego albumu. Jej pierwsza płyta „Królowa dram” zadebiutowała na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS.

Sanah: Szampan po angielsku. Cover hitu w języku angielskim

„Szampan” Sanah nie przestaje cieszyć się zainteresowaniem wśród polskich słuchaczy. Jesteście ciekawi, jak przebój brzmi w innym języku? Poniżej możecie posłuchać wyjątkowego coveru „Szampan” po angielsku autorstwa Marty Gawęckiej, wokalistki publikującej swoje wersje znanych hitów w serwisie YouTube.

Trzeba przyznać, że „Szampan” Sanah w języku angielskim brzmi naprawdę świetnie i mógłby z powodzeniem osiągnąć niemały sukces poza granicami Polski.

ZET na Punkcie Muzyki: Sanah o nowym singlu „Szampan”, debiutanckiej płycie i Dawidzie Podsiadło [WIDEO]

RadioZET.pl