Zamknij

Sanah brała kiedyś udział w "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Jak jej poszło?

09.07.2020 12:30
Sanah
fot. mat. prasowe

Sanah podbija serca polskich słuchaczy. Jej single „Szampan”, „Melodia” i „Królowa dram” biją rekordy popularności. Okazuje się, że droga młodej gwiazdy na szczyt nie należała do najłatwiejszych. W najnowszym wywiadzie Sanah zdradziła, że kiedyś brała udział w „Mam Talent” i „The Voice of Poland”. Jak jej poszło w talent show?

Sanah brała udział w Mam Talent i The Voice of Poland. Jak jej poszło?

Sanah to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek, a jej debiutancka płyta „Królowa dram” cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

22-letnia Zuzanna Jurczak musiała jednak ciężko pracować, aby znaleźć się na szczycie polskiej branży muzycznej. W najnowszej rozmowie z portalem Interia zdradziła, że kilkukrotnie próbowała swoich sił w polskich programach talent show. Brała również udział w brytyjskim Mam Talent. Nie udało się jej jednak dostać do kolejnych etapów.

Byłam kilka razy w programie typu talent show. Niestety nigdy nie przeszłam dalej (…) Byłam kilka razy w "The Voice". Dodatkowo byłam raz w polskim "Mam talent" i raz w brytyjskim — powiedziała w wywiadzie dla Interii.

Okazuje się, że Sanah mocno przeżyła niepowodzenia w programach talent show, zwłaszcza w brytyjskiej edycji „Mam Talent”.

Marzyłam o tym, aby się dostać. Liczyłam, że to będzie mój przełomowy moment. Może jakoś nieładnie zaśpiewałam (…) Było mi bardzo smutno. Po tym castingu zwiedzałam Londyn sama. Byłam załamana — wyznała.

Sanah: kim jest Zuzanna Jurczak?

Sanah, czyli Zuzanna Jurczak, to nowa postać na polskiej sceny muzycznej. 22-letnia piosenkarka została zauważona przez internautów, kiedy zaczęła publikować swoje własne kompozycje w sieci.

Piosenkami Sanah zachwycił się m.in. Dawid Podsiadło, który zaśpiewał jej utwór „Cząstka” na jednym ze swoich koncertów.

W 2019 roku Sanah wydała minialbum „Ja na imię niewidzialna mam”. Prawdziwym przełomem był jednak multiplatynowy singiel „Szampan” zapowiadający jej debiutancką płytę „Królowa dram”, która ukazała się w maju tego roku. Kolejne single Sanah „Melodia” i „Królowa dram” również biją rekordy popularności.

Na początku lipca album „Królowa dram” uzyskał status złotej płyty, czyli rozszedł się już w ponad 15 tysiącach egzemplarzy.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/interia.pl