Zamknij

Sanah jako 18-latka. Stare nagranie z Zuzanną Jurczak z 2015 roku [WIDEO]

21.09.2020 11:09
Sanah
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Sanah podbija polską scenę muzyczną. Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa artysta, jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w naszym kraju. Internauci dotarli do starego nagrania z piosenkarką z 2015 roku. Tak wyglądała Sanah w wieku 18 lat.

Sanah bije rekordy popularności w 2020 roku. To bardzo wyjątkowy rok w karierze młodej artystki. Kilka miesięcy temu wydała swoją debiutancką płytę „Królowa dram”, która zdążyła się już pokryć złotem. Ponadto ma na swoim koncie wielki przebój „Szampan”.

Kariera Sanah, a tak naprawdę Zuzanny Jurczak, rozwija się w zawrotnym tempie. W internecie można znaleźć stare nagrania z artystką. Poniżej możecie zobaczyć występ 18-letniej Sanah w 2015 roku.

Sanah: 6 ciekawostek o autorce hitów "Szampan" i "Melodia"

Sanah jako 18-latka. Stare nagranie z Zuzanną Jurczak z 2015 roku

Sanah miała okazję wystąpić na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Anna German”, który odbył się w Ciechocinku w październiku 2015 roku.

18-letnia wówczas Zuzanna Jurczak zaśpiewała na żywo utwór „Jest taka droga” z repertuaru Anny German.

Piosenki Sanah. Największe hity Zuzanny Jurczak

Sanah jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w polskiej muzyce. Młoda piosenkarka zadebiutowała w branży w wielkim stylu, wydając bestsellerową płytę „Królowa dram”, z której pochodzą hity „Szampan”, „Melodia” i „Królowa dram”. Obecnie artysta promuje swój najnowszy singiel „No sory”.

Kiedy nowa płyta Sanah?

Sanah gościła niedawno w programie „ZET na Punkcie Muzyki”. Wokalistka zdradziła w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim, że jej nowa płyta ukaże się w 2021 roku.

Moim zdaniem druga płyta nie będzie „szampanowa”, ale będzie nieco żywsza i odważniejsza (…) jest taka rytmiczna — powiedziała artystka na antenie Radia ZET.

Poniżej możecie posłuchać całej rozmowy Sanah z Marcinem Wojciechowskim:

Posłuchaj podcastu